«Вакіфбанк» завоював перший трофей в сезоні на тай-брейку
12.10.2023
«Вакіфбанк»

Клубний сезон офіційно розпочався в Туреччині з фінального матчу за Суперкубок. Звісно, фінал проходив між найсильнішими командами країни - стамбульськими «Вакіфбанком» і «Фенербахче». Перед більш ніж 5000 глядачами на арені «Бурхан Фелек», як і очікувалося, відбувся напружений і захоплюючий від першого до останнього м'яча поєдинок між цими двома командами.

«Вакіфбанк»

Волейболістки «Фенербахче» насправді добре розпочали матч і повели з рахунком 2:1 в сетах. Вони також краще почали четвертий сет і вирвалися вперед на 3 очки за рахунку 16-13. Однак підопічні італійського фахівця Джованні Гвідетті не здалися і довели матч до тай-брейку.

«Вакіфбанк» vs «Фенербахче»

Продемонструвавши чудову гру від початку до кінця на тай-брейку, гравчині «Вакіфбанку» впоралися з тиском краще, ніж їхні суперниці, і виграли сет, матч і титул з рахунком 3-2 (23-25, 25-22, 22-25, 25-23, 15-12). Ця перемога також означає їхній п'ятий трофей на цьому турнірі, і тепер вони зрівнялися в цьому аспекті з «Еджзаджібаші».

У обох командах новачки показали видовищну гру, але явно виділялася одна гравчиня: у своєму дебюті за «Вакіфбанк» американська діагональна Джордан Томпсон стала найкращою бомбардиркою команди, набравши в цілому 29 очок. Але особливо ефективною вона була на тай-брейку, набравши у вирішальному сеті шість очок і показавши 82% результативності в атаці, що і принесло Томпсон нагороду найціннішого гравця цього протистояння.

Джордан Томпсон

У той час як внесок Томпсон у вирішальному сеті приніс «Вакіфбанку» титул, бразилійка Габі Гімарайнш (21 очко, включаючи чотири блоки) і новачок Александра Франті (11 очок) також допомогли своїй команді здобути цю важливу перемогу.

«Фенербахче»

У складі «Фенербахче» найрезультативнішою стала талановита польська діагональна Магдалена Стисяк: у своїй першій грі за нову команду вона продемонструвала вражаючу результативність, набравши 31 очко при 51% успішності в атаці. Догравальниця Аріна Федоровцева і центральна блокуюча Аслі Калач також набрали двозначну кількість очок для «Фенербахче» - 18 і 11 відповідно.

Перша битва між цими двома командами закінчилася перемогою «Вакіфбанку». Втім, вболівальники обов'язково побачать ще багато матчів «Вакіфбанка» з «Фенербахче» протягом сезону, як у внутрішніх турнірах, так і в жіночій Лізі чемпіонів. Тепер обидві команди продовжуватимуть адаптуватися до змін у складі та намагатимуться покращити свою гру, щоб досягти успіху в цьому тривалому сезоні.