В матчі VI туру Суперліги-Будінвест волейболісти “МХП-Вінниця” знову перемогли  “Решетилівку”
10.12.2022

Суперлiга-Будiнвест. Сезон 2022-23. Чоловіки. 6 тур.

Чернiвцi. CТК “Маленький Париж”. 10 грудня.

ВК “МХП-Вінниця” – “Збірна Полтавської обл-ВК “Решетилівка” – 3:1 (27:25, 23:25, 25:16, 25:21)

ВК “МХП-Вінниця”: Андрій Стеблецький, Сергій Міщенко, Руслан Осипенко, Богдан Татаренко, Станіслав Величко, Данило Уривкін, Ярослав Пампушко (л) – cтартовий склад. На заміну виходили: Іващенко, Чабан, Якушенко.

“Збірна Полтавської обл-ВК “Решетилівка”: Олександр Прокопець, Нік Сотник, Руслан Шевцов, Олесандр Сохін, Денис Гуршал, Дмитро Лойтаренко, Борис Яковлєв (л) – стартовий склад. На заміну виходили: Остроумов, Валяйбаба.

Ігровий уїкенд чоловічої Суперліги-Будінвест розпочався з матчу ВК “МХП-Вінниця” та ВК “Решетилівка”. Цікавим це протистояння було в першу чергу через те, що три тижні тому Олександр Фролов очолив команду з Полтавщини, а сьогодні йому довелося “зіграти” проти свого минулого колективу, якому він віддав багато років праці – колективу з Тростянця.

Полтавчани розпочали матч доволі непогано. На подачі Дениса Гуршала, до речі екс-гравця “МХП” змогли трохи відірватися від суперника (7:4). Однак швидко “розтринькали” цю перевагу (13:13). Далі почалася рівна боротьба, яка супроводжувалася довгими розіграшами та непоганою грою обох команд у захисті. Ці тривалі баталії краще далися вінничанам – 27:25.

Другий сет також проходив у боротьбі за кожен м’яч. Кожен з колективів припускався власних помилок: на подачі, на сітці. “Решетилівці” було важко справитися з подачею “МХП”. Натомість волейболістам з Тростянця неабиякою перешкодою став блок суперника та атаки Ніка Сотника (23:20). Підопічні Олександра Фролова змогли дотиснути суперника та зрівняти рахунок за сетам – 25:23.

Третя партія розпочалася з потужної подачі Сергія Міщенка, яка змусила наставника “Решетилівки” брати тайм-аут (6:1). Перерва мало що змінила – вінничани продовжили набирати потрібні очки та швидко завершили партію на свою користь – 25:16.

У четвертому сеті підопічні Костянтина Рябухи знову одразу ж повели у рахунку, але тепер на подачі Станіслава Величка (8:3). Волейболісти з Тростянця продовжували домінувати і завдяки емоціям, ефективним атакам та надпотужним подачам змогли довести сет та гру до переможної кінцівки. Крапку у матчі поставив Сергій Міщенко, атакувавши з четвертої зони – 25:21.

Кращим гравцем зустрічі було визнано центрального блокуючого “МХП-Вінниця” Станіслава Величко.

Ця перемога вінничан “закріпила” їх на третій сходинці турнірної таблиці Суперліги-Будінвест. Тепер у команди Костянтина Рябухи 8 перемог та 23 очки. “Решетилівка” має 3 перемоги та 9 очок.