В матчі IV туру Суперліги-Дмарт “Житичі-Полісся” здобули перемогу над “Буковиною”
16.12.2023
Superleague Dmart

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІV тур. 16 грудня 2023 року

ВСК “Буковина” – ВК “Житичі-Полісся” – 0:3 (16:25, 21:25, 19:25)

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Томілін (набрав 10 очок), Штерик (13), Рябов (1), Клепко (3), Олексюк (8), Черватюк (2), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Тонконог (5), Самсонов (0), Свиридов (1).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Шаповал (набрав 6 очок), Бабіч (7), Віліманович (3), Рудницький (10), Лубан (16), Дідович (12), Хваста (л), Яблонський (л).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Здавалося, що налаштовані на боротьбу волейболісти ВСК “Буковини” будуть демонструвати шалений опір житомирській команді “Житичі-Полісся” (2:0 – 3:1). Але житомиряни швидко зрівняли рахунок завдяки атакам Микити Лубан (забив 7 з 8 атак) та висококласному блоку (6 блоків за перший сет). Команда Сергія Терейковського нарощувала перевагу (14:10 – 20:13) та без проблем виграла стартовий сет - 25:16

А от у другій партії підопічні Володимира Орлова були більш сконцентровані та вправні (9:7 – 14:12). Едуард Штерик “заряджав” непогану подачу, однак на тому боці майданчику складно було спинити невгамовних Віктора Шаповала та Алена Дідовича (15:15). До цього додалися дві поспіль помилки чернівчан в атаці і лідерство перейшло до “Житичів” (19:17). Потім був ейс Дідовича (20:17) і, зрештою, перемога у другому сеті поспіль - 25:21

Після “десятихвилинки” “Житичі” знову захопили лідерство (6:3 – 14:8). І здавалося, що вони швидко оформлять перемогу у цьому сеті та матчі. Однак у чернівчан відкрилося друге дихання і вони спільними зусиллям майже наздогнали суперника (14:15). Але далі знову була низка власних помилок, брак досвіду та невіра у себе. 25:19 на 3-0 на користь житомирського клубу.

Найрезультативнішим гравцем став нападник житомирян Микита Лубан (16 очок).

Приз MVP отримав незмінний капітан “Житичі-Полісся” Микола Рудницький

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на youtube-каналі DIVISPORT або на платформах Megogo та Sweet.TV.