В Ізраїлі через дії вболівальників довелося зупинити чвертьфінальний матч Кубка виклику
16.01.2023

Ізраїльський волейбольний клуб «Маккабі» (Тель-Авів) 12 січня приймав кіпрську «Омонію» (Нікосія) у чвертьфіналі Кубка виклику ЄКВ. Господарі виграли гру з рахунком 3:0 (25:21, 25:20, 25:16) і наблизились до півфіналу, але під час поєдинку відбулася подія, яка затьмарила їхнє свято.

Матч, що проходив на домашній арені ізраїльтян, у Національному спортивному центрі Хадара Йосефа, довелося зупинити через дії вболівальників.

Невдовзі після початку гри, коли за рахунку 9:10 м'яч опинився на половині господарів, з трибун прямо на майданчик було кинуто фаєр, що приземлився під сіткою, поруч з гравцем ізраїльської команди. Це спричинило зупинку матчу на кілька хвилин під час першого сету.

фаєр на майданчику

Фрагмент відео матчу, на якому зафіксовано падіння фаєра, опублікував у Twitter естонський волейболіст Мартті Юхкамі.

Інцидент трапився на очах новопризначеного міністра культури та спорту Мікі Зохара, що був присутній на матчі.

Спостерігач попередив, що у разі повторення подібного випадку, господарям буде присуджено технічну поразку, проте після того, як «жовті» виграли перший сет, на початку другого з трибун почали летіти різні предмети. Тож спостерігач попросив прибрати фанатів-порушників. Мікі Зохар особисто взяв мікрофон і звернувся до одного з метальників: «Я вас бачив, через вас буде технічна поразка». Зрештою, після перерви, трибуни спорожніли.

Зазначимо, що «Омонія» та «Маккабі» наразі є лідерами своїх національних чемпіонатів. Очний поєдинок у волейбольному Кубку виклику став для них сьомим у поточному сезоні. Матч-відповідь відбудеться 26 січня на Кіпрі.