В Італії, Польщі та Німеччині в ці вихідні продовжаться жіночі чвертьфінали
29.03.2024
«Мілан»

З наближенням до завершення сезону національних ліг, боротьба за місце на п’єдесталі пошани стає все більш напруженою. Цими вихідними в Італії чвертьфінальна стадія продовжиться другими матчами, а в Польщі та Німеччині визначиться остання півфіналістка.

Після завершення регулярного чемпіонату суперфіналістки цього року почали стадію плей-оф з перемог в італійській жіночій волейбольній лізі серії А1. Це було досить легко для «Імоко», яка обіграла «Рому» в трьох сетах, проте для «Мілану» все було набагато складніше. У першій чвертьфінальній грі його гравчині зіткнулися з «Пінероло» і здобули свою першу перемогу на тай-брейку. «Скандіччі» і «К’єрі» стали іншими командами, які вийшли вперед в своїх серіях в Італії.

«Мілан» vs «Пінероло»

У Польщі три путівки до півфіналу вже заброньовані за трьома кращими командами, а володарка останньої стане відомою вже цими вихідними. Лідерка основного етапу, «Хемік Поліце», віцелідерка «Бєльсько-Бяла» і «ДевелопРес», що посіла третє місце, зайняли перші три місця в півфіналі, вигравши свої серії з рахунком 2:0. У серії, де зустрічалися команди з Лодзі, «ЛКС» і «Будовлані», була серйозна конкуренція, і після двох матчів була зафіксована нічия - 1:1. Таким чином, визначення четвертої півфіналістка в Польщі було відкладено до неділі, коли відбудеться вирішальний матч.

«ЛКС» vs «Будовлані»

У Німеччині все відбувалося схоже: чвертьфінальна стадія продовжується, хоча троє переможниць вже забезпечили собі місця в наступному раунді. Разом з «Потсдамом» і «Штутгартом», чемпіоном регулярного сезону, до півфіналу пройшов «Шверінер». Володарка місця, що залишилося, стане відомою у третій та останній грі між «Дрезднером» та «Вісбаденом». Безсумнівно, дрезденки є фаворитками матчу, але гравчині з Вісбадена також докладатимуть максимум зусиль, щоб забрати останню путівку.

«Дрезднер» vs «Вісбаден»

У вищих лігах Європи, де на стадії плей-оф зійшлися найелітніші команди країн, ситуація стає дедалі складнішою. Невдовзі стане відомо, чи займуть успішні команди регулярного чемпіонату своє місце у півфінальній стадії, або аутсайдери зможуть написати іншу історію.