В Італії чотири команди продовжують боротьбу за вихід до півфіналу Суперліги
24.03.2024
«Мілан» vs «П'яченца»

Два півфіналісти італійської волейбольної Суперліги серед чоловіків 2023-2024 років – чинний чемпіон «Трентіно» і чинний чемпіон світу «Перуджа» – стали відомі минулими вихідними, після завершення третіх матчів чвертьфінального раунду плей-оф. Два інших можуть стати (а можуть і не стати) відомими у неділю, коли відбудуться четверті матчі двох інших чвертьфінальних серій. «Монца» та «П’яченца» знаходяться на відстані однієї перемоги від півфіналу, тоді як їхні суперники, «Лубе Чивітанова» та «Мілан», відповідно, зроблять все можливе, щоб зрівняти рахунок та довести ці серії плей-оф до вирішальних поєдинків у середу.

«Монца» vs «Лубе Чивітанова»

«Монца» та «Лубе Чивітанова» відкриють недільний змагальний день о 19:00 за київським часом. «Монца» має перевагу 2-1 за кількістю перемог у матчах, а також перевагу домашнього майданчика в четвертій грі на «Опіквад арені». Вона розпочала серію з виїзної перемоги в першому матчі і продовжила домашньою перемогою в другому. Однак у третьому матчі «Лубе» частково відновилася, обігравши суперників вдома з мінімальною перевагою і продовживши серію. Взагалі клуб з Чивітанова-Марке лідирує в очному протистоянні з «Монцею», здобувши 21 перемогу проти семи за всю історію їхніх зустрічей.

У той час як команда з Монци готувалася до важливого чвертьфінального поєдинку в неділю, «Лубе» довелося пережити ще одну п'ятисетову битву в четвер, коли вона приймала чемпіона Італії «Трентіно» у вирішальному матчі півфіналу Ліги чемпіонів ЄКВ. Александар Ніколов, найкращий бомбардир з 15 очками, та його партнери по команді виграли матч, але лише після того, як гості взяли два сети, необхідні їм для виходу у Суперфінал, що відбудеться у травні.

«У неділю в Монці відбудеться ще один матч, проти іншої команди. Нам потрібно буде зберігати розум ясним і їхати туди, знаючи, що це «фінал», як і всі матчі плей-оф», - зазначив головний тренер «Лубе Чивітанова» Джанлоренцо Бленджіні.

Також у неділю, але вже о 21:30 за київським часом, «Мілан» прийматиме «П'яченцу» на домашньому майданчику у четвертому матчі чвертьфінальної серії між цими командами. «Мілан» розпочав серію з перемоги в П'яченці, але потім «П’яченца» вийшла вперед, здобувши перемогу в Мілані і вдома і збільшивши свою перевагу в очних зустрічах до 13 перемог проти 5.

«Можливо, недільний матч стане найважливішим матчем року - безумовно, ще одним фіналом, як і всі ці чвертьфінали. Цього разу, однак, ми маємо робити менше помилок, адже якщо програємо - ми вибуваємо. Ми повинні демонструвати гарний волейбол і бути сконцентрованими в усі моменти матчу, щоб зіграти краще за них і перемогти. Ми дуже сподіваємося вийти на п'яту гру. Ми добре тренувалися цього тижня. Буде приємно зіграти перед нашими вболівальниками, у нас вдома в Мілані. Це, безумовно, буде хороший матч», - сказав центральний блокуючий «Мілану» Агустін Лозер.

«У цьому сезоні ми вже зіграли шість матчів проти «Мілану», і чотири завершилися тай-брейками, тому я очікую дуже складного і напруженого поєдинку і в неділю. Для нас буде дуже важливо викластися повністю, щоб ні про що не шкодувати, спробувати завершити серію і вийти до півфіналу. Як команда, ми вдосконалюємося все більше і більше, і дуже приємно бачити, що ніхто з нас не хоче впустити м'яча на землю. Ми можемо і хочемо доставити всім багато клопоту в цьому плей-оф», - поділився центральний блокуючий «П’яченци» Едоардо Канескі.

Чвертьфінал італійської волейбольної Суперліги серед чоловіків 2023-2024 (за київським часом), 4-й матч: