Українець Олег Плотницький обраний MVP третього матчу чвертьфіналу італійської Суперліги
27.03.2023
«Перуджа» vs «Мілан»

Півфіналісти Ліги чемпіонів ЄКВ та переможці регулярного чемпіонату Італії з волейболу «Перуджа» добре відреагували на свою першу поразку в сезоні та здобули домашню перемогу над «Міланом» з рахунком 3-1. Тепер чинні чемпіони світу матимуть перевагу 2-1 перед четвертим раундом серії, що відбудеться наступними вихідними.

Гра була напруженою, особливо в другому сеті, який завершився з рахунком 30-28, але, незважаючи на поразку в першому періоді, «Перуджа» зуміла здолати своїх суперників з рахунком 3:1 (22-25, 30-28, 25-18, 25-20).

«Мілан»

Люксембурзький діагональний Каміль Рихліцкі, який набрав 20 очок (18 в атаці, два в блоці), і догравальник Олег Плотницький, представник українського волейболу, який набрав 18 (14 в атаці, два у блоці та два ейси), зіграли важливу роль в атаці «Перуджі» в третьому матчі серії. Тож саме капітан збірної України став найціннішим гравцем зустрічі.

Олег Плотницький

Японський догравальник Юкі Ісікава став найрезультативнішим гравцем «Мілана» з 17 очками (15 в атаці, два в блоці), за ним фінішував французький діагональник, олімпійський чемпіон Жан Патрі, який записав на свій рахунок 12 (всі в атаці).

«Це був дуже важкий матч, - прокоментував MVP матчу Плотницький. – «Мілан» дійсно якісна команда, яка знає, як грати в цю гру. У другому сеті ми згуртувалися, виграли кілька складних і важливих розіграшів. Цей відрізок переломив гру».

Завдяки цій перемозі «Перуджа» повела в серії з рахунком 2:1. Якщо вона виграє свій наступний поєдинок, який пройде 2 квітня, то стане одним з півфіналістів італійської Суперліги цього року.