Україна перемогла Хорватію в матчі групового етапу Євроліги-2023

Золота Євроліга-2023. Груповий етап. Група В

2 тур. Лодзь, Польща (Łódź Sport Arena)

31 травня (середа)

Україна – Хорватія – 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

Стартовий склад збірної України: Тупчій (набрав 14 очок), Щитков (1), Семенюк (11), Терьоменко (11), Ковальов (9), Плотницький (13), Канаєв (л), Бойко (л). На заміну виходили: Щуров (0), Дрозд (0).

Принципова зустріч починалася з рівної гри (5:5), однак помилка на подачі хорватів та ейс Василя Тупчія вивели “синьо-жовтих” вперед (7:5). Далі перевага українських волейболістів зростала (16:13). Загалом у стартовому сеті українці переважали суперника на блоці (4 проти 1), за ейсами (2) та за відсотком реалізації атак (48% проти 38%). В результаті – 25:19.

У другій партії підопічні Седріка Енара намагалися нав’язати свою гру (2:4), втім українці швидко зупинили ці спроби (4:4 – 8:5). Команда Угіса Крастіньша демонстрували якісний та швидкий волейбол. Глядачі “Арени Лодзь” побачили блоки, відмінну гру у захисті, ейси та неймовірні розіграші (16:11). Натомість хорвати виглядали дуже розгублено, тайм-аути Седріка Енара не працювали і зрештою, ще один сет завершився на користь України – 25:18. Як і першому сеті крапку атакою поставив догравальний Ілля Ковальов.

В третій партії у хорватів також не склалася гра. В цей час українські волейболісти були у піднесеному настрої і на куражі, під оплески вболівальників та звуки “червоної калини” йшли до “сухої” перемоги у цьому поєдинку. Матч завершився двома потужними ейсами діагонального Василя Тупчія 25:15 та 3-0 у підсумку!

Додамо, що найрезультативнішим гравцем цієї зустрічі став діагональний Василь Тупчій (14 очок).

Для українців це вже друга перемога поспіль. 27 травня вони здолали Північну Македонію (3:0). Наша команда продовжує очолювати турнірну таблицю групи В.

ukraine

Наступний матч українці проведуть 3 червня о 21:00 за київським часом наша збірна зіграє проти Бельгії. Матч відбудеться у бельгійському місті Беверен.