Україна - Чехія | ТОП-розіграшів | Волейбол | CEV U20 European Championship 2024 | Жінки
11.08.2024

Із "сухим" рахунком українки віддали матч суперницям із Чехії. У перших двох сетах ще мали надію на успіх, а у третій партії фортуна відвернулася від українок і не лишила жодного шансу на звитягу. Варто сказати, що цей поєдинок не був багатим на тривалі розіграші, насичені несподіваними прийомами та комбінаціями. Більше було хаотичних посилань м'яча з одного боку майданчика на бік суперниць. І все ж ми постаралися зібрати, на наш погляд, найбільш цікаві. Наші дівчата мають одноденну перерву у матчах, тож хай красуні збираються із силами та чекаємо від них кращої гри і перемоги. Не пропустіть - у понеділок о 14:30 українки поборються зі збірною Фінляндії.