У Вірменії визначилась переможниця жіночої професійної ліги
15.04.2024
Жіноча професійна ліга Вірменії

Команда «Ван» стала переможницею жіночої професійної ліги Вірменії 2023-2024 років за підсумками третього і заключного туру змагань, організованих минулими вихідними Федерацією волейболу Вірменії в Єревані. Цей турнір жіночої професійної ліги стартував навесні 2023 року за участю шести команд, чотири найкращі з яких вийшли до третього і останнього етапу змагань.

«Ван»

Після завершення другого туру команди «Ван», «ФІМА», «Аван» та «БДУ» вийшли до плей-оф і продовжили боротьбу за титул. У підсумку команда «Ван» посіла перше місце у фінальному заліку, набравши 36 очок, а «ФІМА» фінішувала другою з 22 очками. Командам «Аван» і «БДУ» довелося задовольнятися третім і четвертим місцями з 15 і 13 очками відповідно.

«ФІМА»

Команди «Ван» і «ФІМА» провели, мабуть, найбільш інтригуючий і видовищний матч фінального раунду, в якому «Ван» довела свою перевагу, здобувши переконливу перемогу з рахунком 3:0.

«Аван»

На завершення професійної ліги були відзначені та нагороджені найкращі гравчині змагань: Єлизавета Тоноян, Вікторія Грабовська та Паріса Ганбарнеджад (усі з команди «Ван»), Лернуі Саргсян («ФІМА»), Еллен Аракелян («БДУ») та Седа Матевосян («Аван»).

«Ван»

Три найкращі команди отримали медалі, трофеї та спеціальні сувеніри від президента ВФА Грачі Мурадяна та інших членів керівництва ВФА.