У протистоянні з Естонією Чехія підтвердила своє домінування в групі
04.06.2023
Естонія vs Чехія

До початку цього матчу чоловічі збірні Чехії і Естонії посідали 1-е і 2-е місця в групі С відповідно. Протистояння цих команд з самого початку було явно серйозним. У першому сеті складно було виділити лідера в боротьбі, команди грали досить рівномірно, не програючи одна одній за результативністю. Завершився цей відрізок з рахунком 25:23 на користь Естонії.

Далі збірна Чехії почала активно боротися за перемогу в сеті і матчі, нейтралізуючи атаку естонців, і дуже швидко вийшла в лідери. У підсумку збірна Чехії не дозволила суперникам навіть наблизитися до позначки в 20 очок, обігравши їх у цьому сеті з рахунком 25:16. Чехи були набагато сильнішими на блоці і допустили менше помилок, ніж суперники.

Після невеликої перерви тактика команди не змінилася: волейболісти з Чехії продовжували швидко атакувати, грати в першому темпі і добре працювати на блоці. Дуже швидко це принесло їм подвійну перевагу на початку третьої партії - 8:4. Але суперники з Естонії не випадково виграли перший сет, тому незабаром прийшли до тями і зрівняли рахунок. В середині гри вони набрали хороший темп і добре атакували, але чехи все одно відновили свою перевагу, і третя партія також була за ними - 25:16.

Останній відрізок пройшов у напруженому протистоянні команд, естонці набралися сміливості, добре зіграли на блоці і допустили менше помилок. Проте, в результаті чехам допоміг цілий зал уболівальників з Острави, і в найвідповідальніший момент вони змогли вирватися вперед, першими дісталися до матч-пойнту і реалізували його.