У півфіналі Кубка ЄКВ «Кнак» здолав «П’яченцу»
08.03.2023
«Кнак» vs «П’яченца»

У вівторок ввечері також був зіграний перший півфінальний матч чоловічого волейбольного кубка ЄКВ 2023. Бельгійський «Кнак» переміг команду з Італії «П’яченца» з рахунком 3:0 (25-20, 25-23, 25-23).

«Кнак»

Перший сет розпочався з переваги «П'яченци» (0-3), але незабаром бельгійці відігралися (9-8). Після цього деякий час гра йшла рівно, потім «Кнаку» вдалося взяти ініціативу в свої руки і утримувати її до самого кінця сету (25-20). Другий сет розпочався так само, як і перший, з переваги італійців. І знову «Кнаку» вдалося перехопити ініціативу і вийти в лідери з шістьма очками переваги (18-12). «П'яченца» намагалася відігратися, але в неї нічого не виходило, і сет завершився з рахунком 25-23.

У третьому і останньому сеті бельгійці почали з переваги 4:1, і далі постійно вели у рахунку, збільшуючи відрив від суперників. Тим не менш, «П'яченці» вдалося відігратися (14-13) і скоротити відставання до одного пункту.  Після цього почалася рівна боротьба очко за очком, але «Кнаку» пощастило трохи більше, і він завершив перемогою також і третій сет (25-23).

Найкращим бомбардиром матчу став аргентинський діагональний «Кнаку» Пабло Кукарцев, який набрав 18 очок. У команді гостей найбільший здобуток мав бразильський догравальник Рікардо Лукареллі, який набрав 10 очок.

Другий матч цього півфіналу відбудеться наступної середи, тоді й стане відомо, хто вийде у фінал Кубка ЄКВ з волейболу.

Сьогодні пройде поєдинок між двома іншими півфіналістами – італійською «Моденою» та польською командою «Скра». Початок матчу – о 21:30 за київським часом.