У першому фінальному поєдинку Кубка виклику «К’єрі» перемогла «Лугож»
16.03.2023
«К'єрі»

У жіночому Кубку виклику ЄКВ з волейболу «К’єрі» та «Лугож» в Турині зіграли свій перший фінальний матч, який італійки виграли з рахунком 3:0 (25-15, 28-26, 25-17).

Команди грали рівно до середини першого сету, коли гравчині «К'єрі» перехопили ініціативу і за допомогою шістьох непробивних блоків зуміли отримати десятипунктову перевагу над суперницями (25-15).

На початку другого сету перевагу захопили волейболістки з Румунії (2-9), але потім серія вдалих атак «К'єрі» повністю перевернула хід матчу і італійки здобули ще одну перемогу з рахунком 28-26.

Останній сет також завершився на користь господарів майданчику, і вони здобули перемогу у матчі з рахунком 3:0.

Найкращими бомбардирками матчу стали догравальниці Франческа Віллані (яка отримала нагороду найціннішого гравця) та Хелена Казауте з 15 очками, за ними йдуть діагональна Кая Гробельна (14) та центральна блокуюча Камілла Вайцель (11). У румунської команди 12 очок здобула азербайджанська догравальниця Єлизавета Самадова-Рубан і 11 очок – молдавська діагональна Альона Мартинюк.

Матч-відповідь відбудеться в середу, 22 березня, в Тімішоарі.

«Сьогодні ми виграли разом: вболівальники дуже допомогли нам, особливо в другому сеті, коли ми відчували деякі складнощі, - прокоментувала гру капітан «К’єрі» Кая Гробельна в кінці матчу. - В Румунії буде ще більш важкий матч. Завдяки цій перемозі ми почнемо з невеликої переваги, яку ми постараємося максимально використати, але ні в якому разі не здаватися».

«Лугож»

Незважаючи на поразку, команда «Лугож», що вперше виступала в європейському фіналі, задоволена результатом і налаштована на більш кращу гру на домашньому майданчику.

«Вдома у нас буде підтримка вболівальників, а сьогоднішній матч був для нас дуже обнадійливим, - сказала догравальниця Рамона Аделіна Рус після закінчення матчу. - Ми довели, що можемо грати на рівних з командою дуже високого рівня».