«Трентіно» зазнав другої поразки в Італії, а «Зіраат» вшосте поступився в Туреччині
26.02.2024
«Перуджа» vs «Трентіно»

В очікуванні повторних матчів чвертьфіналу чоловічої Ліги чемпіонів ЄКВ, найкращі волейбольні команди Європи вийшли на майданчики у вихідні, щоб вирішити свої найважливіші внутрішні завдання. У той час як в Італії «Перуджа» і «П'яченца» вийшли переможцями із зіткнень з сильними суперниками, «Зіраат» зазнав другої поспіль поразки в Туреччині.

Найцікавіші поєдинки вікенду пройшли в Італії, і в двох з них відбувалися грандіозні події: «Перуджа» приймала «Трентіно», а «Лубе Чивітанова» - «П’яченцу» в 21-му турі волейбольної Суперліги.

Очікувалося, що у поєдинку «Перуджі» з «Трентіно» обидві сторони зіткнуться з труднощами, але, за винятком третього сету, господарі явно виділялися кращою командною грою і виграли битву з рахунком 3-1 (27-25, 25-20, 22-25, 25-17).

Туніський діагональний Вассім Бен Тара став найкращим бомбардиром матчу з 26 очками (чотири з яких ві набрав ейсами і три - на блоці), також відзначився український догравальник Олег Плотницький з 17 очками. 16 очок італійського діагонального Габріеле Неллі і 14 очок його співвітчизника, догравальника Даніеле Лавіа не вистачило «Трентіно» для перемоги.

«Лубе Чивітанова» vs «П'яченца»

Друга грандіозна сутичка відбулася між двома чвертьфіналістами Ліги чемпіонів ЄКВ з волейболу серед чоловіків – командами «Лубе Чивітанова» і «П’яченца». Особливо інтенсивним був другий сет, але «П'яченца» провела чудову гру від першого до останнього м'яча і здобула перемогу в трьох сетах 3-0 (25-21, 29-27, 25-22).

Італійський діагональний Юрій Романо став найрезультативнішим гравцем на майданчику, фінішувавши з 13 очками, також двозначних показників у складі переможців досягли італійський центральний блокуючий  Едоардо Канескі (чотири блоки і два ейси) і бразильський догравальник Рікардо Лукареллі (по 11 очок у кожного). Турецький зірковий діагональний Адіс Лаґумджія набрав 12 очок у складі «Лубе».

Хоча «Трентіно» зазнав другої поразки в регулярному чемпіонаті, цей результат не вплинув на його перше місце в турнірній таблиці, а «Перуджа» зберегла свою другу позицію. З іншого боку, третя і четверта команди - «Лубе» і «П’яченца» - помінялися місцями.

«Спор Тото» vs «Зіраат»

Ще один чвертьфіналіст Ліги чемпіонів ЄКВ, «Зіраат», відвідав «Спор Тото» на 21-му тижні турецької Ліги Ефелер. В другому сеті вболівальники насолоджувалися потужною грою «Зіраата», який також домігся перемоги у третьому, отримавши перевагу у матчі. Однак після цього моменту його гравці раптово зупинилися і покинули майданчик, зазнавши поразки на тай-брейку, який не відрізнявся від  звичайного за кількістю очок 2-3 (24-26, 25-11, 25-19, 22-25, 24-26). Зазнавши другої поспіль поразки і шостої в цілому, «Зіраат» залишився на третьому місці, але дозволив своєму найближчому переслідувачу «Галатасараю» скоротити відставання до 3 очок.

По завершенні битв у національних лігах команди повністю зосередяться на своїх наступних матчах у чвертьфіналі європейського турніру, намагаючись потрапити до четвірки кращих команд континенту. Тож подивимось, чи зможуть чвертьфіналісти волейбольної Ліги чемпіонів цього тижня зіграти краще, ніж у внутрішніх чемпіонатах.