«Трентіно» обіграв «Заксу» в напруженому п'ятисетовому поєдинку
25.01.2023

Гра суперфіналістів двох останніх турнірів - польської «Закси» і італійського «Трентіно» - у матчі Ліги чемпіонів знову  привернула багато уваги, так як чинні чемпіони посилилися новоприбулим в клуб догравальником Бартошем Бедножем, який сподівався взяти реванш у італійців, які вже пройшли до чвертьфіналу. Господарі майданчику вдало почали зустріч, ведучи в рахунку 17-8. Беднож показав блискучу гру, набравши 9 очок (75% в атаці). «Закса» переграв «Трентіно» в атаці з рахунком 17-9 і впевнено виграв перший сет.

Господарі не зменшували обертів і в другому. Зберігаючи набраний темп, вони здобули перемогу з відривом в 10 очок. Знову ключову роль зіграв Бартош Беднож, який зберіг високу ефективність в атаці (75%) і додав до неї  100% вдалих прийомів.

Зображення видалено.

«Трентіно» повернувся на майданчик дуже вмотивованим, відкривши третій сет з рахунком 8-3. Чинячи тиск своєю подачею на «Заксу», вони зберігають рахунок в рахунку, залишаючись в грі. Алессандро Мікелетто був практично нестримний в атаці (80%) та приніс своїй команді 6 очок.

Четверта частина була найбільш конкурентною, обидві команди наполегливо боролися за кожен м'яч, влаштувавши захоплююче волейбольне шоу. Поєднання досвіду Матея Казійскі (5 очок і 83% в атаці) і молодої сили Мікелетто (6 очок, 56% в атаці) допомогли «Трентіно» довести гру до тай-брейка.

Програвши два сети, «Трентіно» проявив більше рішучості і повів з рахунком 8:4. Гравці «Закси» намагалися дати відсіч, але допустили занадто багато власних помилок (6-3), і це мало значення.

Бартош Беднож очолив список бомбардирів з 23 очками, тоді як найціннішим гравцем був названий Алессандро Мікелетто, який записав на свій рахунок 20 очок (16 в атаці, 3 блоки, 1 ейс).

Результат гри нічого не змінив в турнірній таблиці, так як «Трентіно» - переможець групи - пройшов безпосередньо до чвертьфіналу, тоді як «Закса» зіграє в плей-офф.

«Закса»-«Трентіно»: 2-3 (25-17, 25-15, 18-25, 23-25, 12-15)