Таїланд здолав Корею в останній день першого тижня Ліги націй в Анталії
06.06.2023
Таїланд vs Корея

Жіноча збірна Таїланду, що програла Італії та Польщі, та здолала Канаду, здобула свою другу перемогу у матчі з Кореєю. Тайська центральна блокуюча Тхатдао Нуекджанг зробила значний внесок в цей тріумф, реалізувавши 7 з 13 успішних блоків своєї команди.

Тайські волейболістки відмінно зіграли в блокуванні в своєму останньому матчі в групі 1 волейбольної Ліги націй 2023. Завдяки Тхатдао Нуекджанг, яка зробила 7 з 13 успішних блоків команди, збірна Таїланду в неділю здолала збірну Кореї з рахунком 3:0 (25-17, 28-26, 25-21). Покращивши співвідношення перемог до поразок до 2/2 та набравши сім очок, Таїланд піднявся на восьме місце в поточній турнірній таблиці, тоді як Корея, незважаючи на свою наполегливу боротьбу, зазнала четвертої поразки поспіль з початку змагань.

На додаток до того, що збірна Таїланду перевершила Корею в блокуванні (13 блоків проти 5), її гравчині також були кращими в атаці (48 успішних атак проти 41 у суперниць). Догравальниця Чатчу-Он Моксрі набрала у матчі 20 очок, включаючи 2 блоки і 2 ейси. Діагональна Пімпічая Кокрам заробила ще 13, тоді як центральна блокуюча Тхатдао Нуекджанг, окрім 7 успішних блоків, зробила 4 вдалі атаки, набравши загалом 11 очок. Найкращим бомбардиром збірної Кореї стала догравальниця і капітан Пак Чжон А, яка заробила 14 очок, включаючи 3 блоки.

Таїланд відразу здобув перевагу 4-0 в першому сеті і тільки розвив її, здобувши перемогу з рахунком 25-17. У другому сеті Корея значно покращила свою гру, особливо в атаці, влаштувавши запеклу боротьбу, в результаті якої сет завершився в овертаймі. Збірна Кореї навіть мала перевагу протягом більшої частини першої половини сету і, врешті-решт, першими дійшла до сет-пойнта. Збірна Таїланду, однак, зберегла концентрацію, відновила контроль і виграла сет з рахунком 28-26, а Тхатдао Нуекджанг здобула переможне очко в блокуванні. Тим не менш, Корея не здавалася, і, завдяки діагональній Мун Чжіюн, збірна не тільки відразу здобула перевагу в третьому сеті 4-0, але і зберегла її до рахунку 16-13, при якому Таїланд почав поступово відіграватись. Після рахунку 21-21 тайки здобули чотири очка поспіль, завдяки Віпаві Срітхонг і Хаттаї Бамрунгсук, що зробили по два блоки кожна.

«Ми добре грали як команда, і ми чудово підготувалися, щоб обіграти Корею, - сказала після матчу зв’язуюча збірної Таїланду Порнпун Гуедпард. - Я маю визнати працю Тхатдао. У неї дуже сильний блок. І Хаттая теж чудово зіграла. У нас була мета здобути дві перемоги на цьому тижні, і ми це зробили. Наступного тижня ми знову зробимо все, що в наших силах…»

В наступному матчі, який пройде 14 червня, Таїланд зіткнеться з Німеччиною, з якою тайки проведуть свій другий змагальний тиждень в Бразилії, а Корея гратиме з приймаючою країною Бразилією в тій самій групі.

Німеччина vs Болгарія

В першому матчі останнього змагального дня в групі 2 в Нагої Бразилія здобула впевнену перемогу над Хорватією, потім Німеччина здолала Болгарію в п'ятисетовому поєдинку, а наприкінці Китай обіграв Японію, принісши господарям першу поразку на турнірі.

США vs Туреччина

В Анталії в останній день змагань Канада здолала Сербію у п’ятисетовому матчі, а в останній зустрічі першого тижня Ліги націй 2023, також у п’ятисетовику, США перемогла приймаючу країну Туреччину.