Перейти до основного вмісту
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА
ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Новини
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
UA
EN
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Новини
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
Рядок навіґації
Головна
Суперліга-Дмарт
ПВЛУ
Найяскравіші розіграші матчів неділі. Чоловіча Суперліга-Дмарт (відео)
ПВЛУ
Волейбольна п'ятниця. Чоловічі матчі. І ТОП розіграші заключних протистоянь першого етапу чемпіонату (відео)
ПВЛУ
Переможний день для «Прометеїв». ТОП розіграшів четверга, 22 лютого (відео)
ПВЛУ
Заключні ігри жіночої "регулярки". ТОП розіграшів матчів неділі, 18 лютого (відео)
ПВЛУ
Найкращі розіграші волейбольної суботи (відео)
ПВЛУ
ТОП розіграшів першого дня останнього кола «регулярки» чемпіонату серед жінок (відео)
ПВЛУ
СК «Балта» - СК «Прометей». ТОП розіграшів перенесеного матчу VIII туру Суперліги-Дмарт (відео)
ПВЛУ
Найкращі розіграші заключного ігрового дня VII туру Суперліги-Дмарт (відео)
ПВЛУ
Найяскравіші розіграші третього ігрового дня VII туру чоловічої Суперліги-Дмарт (відео)
ПВЛУ
ТОП розіграшів матчів святкового ігрового дня (відео)
Розбивка на сторінки
Попередня сторінка
‹‹
Сторінка 2
Наступна сторінка
››
Підписка на Суперліга-Дмарт
Результати ігор
СУПЕРЛІГА Жінки
19 кві
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 кві
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 кві
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 кві
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 кві
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 кві
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 кві
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 кві
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
СУПЕРЛІГА Чоловіки
21 кві
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 кві
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 кві
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 кві
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 кві
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 кві
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 кві
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 кві
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок