«Скандіччі» здобули перемогу у першому півфінальному матчі Кубка ЄКВ
15.03.2023
«Скандіччі» vs «Тюрк Хава Йоллари»

Італійки з команди «Скандіччі» зробили важливий крок на шляху до фіналу жіночого волейбольного Кубка ЄКВ.

Підопічні головного тренера Массімо Барболіні здобули перемогу в двох сетах над турецькою командою «Тюрк Хава Йоллари» в домашньому матчі півфінальної стадії змагань сезону 2022/2023 років.

У вівторок, перед більш ніж 2100 вболівальниками у Флоренції, і «Скандіччі», і «Тюрк Хава Йоллари» вийшли на майданчик, налаштованими на рішучу боротьбу за перемогу.

На радість усім любителям волейболу, що були присутні на матчі, перший сет задав тон майбутньому захоплюючому вечору. В останні хвилини цього напруженого сету господарі майданчика здобули перемогу з рахунком 27-25.

«Скандіччі»

Гарний початок поєдинку став для італійок ще більшою мотивацією, тож другий сет пройшов повністю під їхнім контролем (25-12). Ведучи з рахунком 2:0, гравчині «Скандиччі» не отримали особливих проблем і в третьому сеті, вигравши його з рахунком 25-18.

Статистично краща гра на блоці допомогла команді «Скандіччі» вийти переможцем (на рахунку італійок вісім непробивних блоків проти чотирьох у їхніх суперниць), тоді як в інших компонентах команди мали однакові показники (по 36 успішних атак; по чотири ейси у кожної). Варто відзначити, що турчанки також допустили занадто багато власних помилок, що вплинуло на рахунок – 26 проти 11.

Найціннішим гравцем матчу стала американська центральна блокуюча «Скандіччі» Хейлі Вашингтон.