СК “Прометей” став другим фіналістом жіночої Суперліги-Дмарт 2023/24
СК "Прометей"

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

Півфінал. Друга гра. 23 березня

СК “Балта” — СК “Прометей” 0-3 (18:25, 23:25, 7:25)

Другий матч між “Балтою” і “Прометеєм” у півфіналі Суперліги-Дмарт також обійшовся без сенсації. Підопічні Івана Петкова здолали суперниць із “сухим” рахунком на табло та впевнено вийшли до фіналу, де на них уже чекають гравчині “Аланти”.

Представниці Одещини, мабуть, здивували опоненток на старті матчу своєю жагою до перемоги. Потужні атаки Анастасії Стрельбицької раз за разом змінювали рахунок на табло (6:2). Однак “червоно-білі” швидко прийшли до тями, і скоро подвійний блок Анастасії Маєвської та Вікторії Даньчак вирівняв паритет (8:8). Цей епізод став точкою відліку спурту та, як наслідок, перемоги “Прометея” в першому сеті — 18:25.

Підопічні Андрія Романовича чинили гідний опір і в наступній партії. Вони відчайдушно рятували кожен м'яч, що тривалий час дозволяло їм іти на рівних з візаві (8:8, 18:18). У певний момент після скидання Ксенії Ратій балтянки вийшли вперед і до ендшпілю підійшли у статусі лідерок (23:22). Однак стати першою командою, яка б змогла взяти принаймні сет у “червоно-білих” у поточному сезоні, спортсменкам із Одещини не вдалося. Бо за такої гри на перший план вийшов клас сторін, якого більше саме у “Прометея” — 23:25.

Натомість у третьому відрізку боротьби взагалі не вийшло. Можливо, гравчиням “Балти” було складно зібратися насамперед психологічно після прикрої попередньої невдачі, звідси й такий розгромний рахунок на табло — 7:25.

Стартовий склад СК “Балта”: Волченко (к) (1), Ратій (10), Дрьомова (11), Ногіна (5), Стрельбицька (4), Малишева (1), Карасьова (л). На заміну виходили: Лиса, Горбаченко (1), Калашник.

Стартовий склад СК “Прометей”: Хобер(7), Даньчак (20), Маєвська (6), Мелюшкина (5), Шаргородська (6), Міленкович (16), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Олійник.