«Штутгарт» впевнено здолав «Мюнстер» у другому матчі жіночої Бундесліги
13.10.2023
«Штутгарт»

У вчорашньому матчі жіночої Бундесліги Німеччини чинні чемпіонки зі «Штутгарта» продовжили свою переможну серію, здобувши другу перемогу. Вони продемонстрували повне домінування, обігравши «Мюнстер» у трьох сетах - 3:0 (25-22, 25-11,  25-16).

«Мюнстер» vs  «Штутгарт»

Поєдинок зі «Штутгартом» виявився надто складним викликом для волейболісток «Мюнстера», які вперше в цьому сезоні грали на домашньому майданчику. Господарки отримали новий імпульс після невдачі в Зулі, але у вільні від ігор вихідні вони входять з другою поразкою.

На очах у 1004 вболівальників на «Берг Фідель» гравчині «Мюнстера»  розпочали першу домашню гру з високою мотивацією і спочатку добре вписалися в гру. Завдяки стабільній роботі блоку і результативній атаці мюнстерки змусили тренера гостей Костянтина Біттера взяти два тайм-аути (10:6, 13:8). Однак поступово штутгартки виправдали свою роль фавориток. Вони зрівняли рахунок (18:18) і вирвалися вперед на заключному етапі (22:25).

Цей імпульс чинні чемпіонки зберегли і після перерви. Завдяки зниженню стабільності прийому та зменшенню тиску в подачах у господарок, гості повністю взяли гру в свої руки (3:13) і впевнено довели рахунок в матчі до 2:0, здобувши перемогу в другому сеті з рахунком 11:25. У третьому штутгартські волейболістки також продемонстрували свої якості (16:25), тому в підсумку вони відправились додому із перемогою 3:0.

«Мюнстер»

«В цілому, це був значний крок вперед порівняно з суботнім матчем (0:3 в Зулі). Тому я задоволена. У першому сеті ми заважали «Штутгарту» розігратися і посилити тиск на нас. Якщо вони можуть вільно грати, вони реалізують неймовірні атаки. Ми щойно побачили це в другому сеті, коли надали їм таку можливість через декілька власних помилок та неточності в прийомі. Вони відразу скористалися цим. З кожним виходом до лінії подачі їхня впевненість у собі зростала, тоді як наша потроху падала. Але з таких ігор теж можна винести уроки. Це молода команда, яка знаходиться в процесі свого розвитку. Те, що ми піддаємося таким коливанням, є частиною цього природного процесу», - прокоментувала першу домашню гру своїх підопічних головний тренер «Мюнстера»  Ліза Томсен.

Найціннішою гравчинею матчу визнано діагональну команди «Штутгарт» Веру Мюлдер.