Сербський «Партизан» успішно розпочав відбіркову кампанію до Ліги чемпіонів
25.10.2023
«Партизан»

Белградський  «Партизан» стартував у кваліфікації до чоловічої Ліги чемпіонів ЄКВ з перемоги: на очах у своїх домашніх уболівальників чемпіони Сербії обіграли команду «Радник» з Біеліни з рахунком 3:0 (25:15, 25:20, 27:25).

«Партизан» vs «Радник»

Підопічні Бояна Янича провели відмінні півтора сети – вони домінували у всіх аспектах гри, особливо в атаці і подачі.

Однак пізніше їхні суперники з «Радника» зуміли зібратися і почали грати набагато краще, демонструючи «партизанам» значно більший опір. Гості з Біеліни також мали 2 сет-пойнти в 3-му сеті, але не зуміли їх реалізувати. Тож врешті-решт «Партизан» відсвяткував перемогу.

«Ми зіграли неймовірно чудово в першому сеті і чинили величезний тиск на суперників. Я вірю, що ми виграли б, навіть якби програли третій сет, тому що я думаю, що ми граємо краще. Мені дуже сподобався початок, хлопці знають, що мені не сподобалося - ми поговоримо про це. «Олімпіакос» чекає на нас, так що ми повинні освіжитися і зробити все можливе, щоб обіграти їх», - прокоментував матч головний тренер «Партизана» Боян Янич.

«Я вітаю команду «Партизан» із заслуженою перемогою. Це був наш перший виступ у відбіркових матчах Ліги чемпіонів, і саме тому ми з самого початку відчували тиск. Мої гравці були зачаровані  цією атмосферою і матчем в Лізі чемпіонів. Коли вони розслабилися, ви могли побачити, що наш рівень гри значно підвищився», - зазначив головний тренер «Радника» Володимир Мілічевич.

«Радник» і «Олімпіакос» зіграють в Белграді в середу, а «Партизан» і «Олімпіакос» зустрінуться в четвер.