«Сантри-Каліпсо» у п’ятисетовому поєдинку здобула Кубок Іспанії
04.05.2024
«Сантрі Каліпсо»

У суботу гравчині «Сантрі Каліпсо» оформили дубль у волейбольній лізі і Кубку Ірландії, здобувши перемогу у п'яти сетах над «ЮКД».

Вони відразу ж повели в рахунку з Іларією П'яченцою, яка виглядала потужною і точною. У «Каліпсо» просто було занадто багато варіантів, щоб обійти захист «ЮКД», а Джулія Фаджіані і мексиканська центральна  блокуюча Вірідіана Росал постійно знаходили прогалини. Ліберо «ЮКД» Дойрінн Куніхан грала чудово, використовуючи весь свій досвід, щоб знайти ідеальні позиції на майданчику. Однак чемпіонки ліги, які завершили сезон з 14 перемогами у такій самій кількості матчів, виграли перший сет з рахунком 25:14, а другий - 25:20.

У третьому сеті гравчині «ЮКД» вийшли на майданчик з Регіною Альпін, яка була жорстокою на подачі, і Лорен Кларк, яка домінувала в центрі. «ЮКД» добре відпрацьовували подачу, вперше в матчі поставивши «Каліпсо» під справжній тиск. Головний тренер Тріш Сомерс змінила тактику, і Керолайн Бріггс та Фіона Ламонт стали надавати все більший вплив. Таким чином, «ЮКД» виграла третій сет з рахунком 25:20, і призначила тай-брейк, здолавши суперниць також у четвертому (25:21).

У п'ятому сеті чемпіонки ліги взяли все під свій контроль, ведучи 9:5, однак «ЮКД» відігралася, а Лорен Кларк очолила атаку.  У кінцівці матчу рахунок був нічийний-11: 11, 12: 12 і 13:13. «ЮКД»  першими досягли матч-пойнту, але Вірідіана Росал врятувала гру ударом, занадто сильним для Кауніган. Епічне очко за рахунку 14:14 принесла команді Фаджіані, а потім Росал завершила гру фірмовим ударом, який приніс «Каліпсо» Кубок (16-14), і отримала заслужену нагороду MVP.

Раніше в той же день Академія волейболу Корка завоювала титул чемпіонки дівочої ліги до 16 років, клуб «Фенікс» з Кілларні виграв чоловічу Лігу розвитку, а «ДВК Лайонс» відсвяткувала перемогу над «Сантрі Спаркс».

У неділю відбудеться фінал чоловічого Кубка волейбольної асоціації Ірландії між командами «Аер Лінгус» та «Далки Девілз» (початок о 19:15 за київським часом).