“Решетилівка-Барком-Кажани” у трьох сетах здолала представників Чернігова в матчі V туру Суперліги-Дмарт
25.01.2024
Superleague Dmart

У четвер, 25 січня, у перенесеному матчі п’ятого туру на арені ПВЛУ зустрілися нинішні аутсайдери чемпіонату “Збірна Полтавської обл.-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” та “Буревісник-ШВСМ”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

V тур. 25 січня 2024 року

“Збірна Полтавської обл.-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – “Буревісник-ШВСМ” – 3:0 (25:23, 25:15, 25:18)

Стартовий склад ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”: Шаврак (набрав 7 очок), Сотнік (17), Поліщук (4), Бойко Є. (7), Осипенко (8), Грюк (6), Бойко М. (л), Яковлєв (л). На заміну виходили: Дрофа (1), Махонін (2).

Головний тренер: Сергій Соснін.

Стартовий склад “Буревісник-ШВСМ”: Березівський (набрав 12 очок), Кушнірюк (2), Савків (9), Карпенко (1), Копич (1), Цирулік (3), Кантур (л), Півень (л). На заміну виходили: Николайчук (3), Богуш (4), Кривий (0), Алєксєєнко (0).

Головний тренер: Роман Носко.

Перший сет вийшов дуже напруженим та драматичним. Представники Полтавщини здебільшого володіли ситуацією і майже весь час вели у рахунку (5:2 – 19:14). Однак чернігівські волейболісти гідно боролися у кожному розіграші, за кожен м’яч, що інколи ставало результатом рівного рахунку (5:5 – 23:23). У кінцівці відповідальність на себе взяв капітан “Решетилівки” Нік Сотнік. Двічі атакувавши з другої зони, нападник завершив сет на користь свого колективу - 25:23

У другому сеті “Буревісник” знову спробував нав’язати боротьбу, однак фортуна зовсім відвернулася від них (10:17 – 13:21). Скоротити таке відставання було майже неможливо. Зрештою, решетилівці святкували перемогу у другій поспіль партії - 25:15

У третій партії інтрига тривала до рахунку 8:8, далі підопічні Сергія Сосніна приклали максимум зусиль аби захопити лідерство (13:10 – 18:15) та не продовжувати гру на бодай ще один сет - 25:18 та 3-0 для “Решетилівки-Барком-Кажани”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан “Решетилівки” Нік Сотнік (17 очок).

Приз MVP отримав блокуючий полтавчан Руслан Осипенко.

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.