“Регіна” вперше в цьому сезоні перемогла “Добродій” та зрівняла рахунок у серії за 5-6 місця Суперліги-Дмарт
18.04.2024
чемпіонат України

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

Серія за 5-6 місця. Друга гра. 18 квітня

“Регіна-МЕГУ-ОШВСМ” — ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ” 3-2 (19:25, 25:21, 20:25, 25:20, 15:11)

Підопічні Антоніни Жук таки змогли подарувати власним уболівальникам перемогу над “Добродієм” у серії за 5-6 місця Суперліги-Дмарт сезону 2023/24. Тож у цій дуелі все вирішиться лише у третьому матчі.

Команди вже зі старту задали високий темп, обмінюючись результативними комбінаціями (7:7). Однак із кожним новим розіграшем ініціатива переходила на бік вінничанок. Так, після чергового вдалого пострілу Валерії Якушевої та ейсу Анастасії Кучер відрив між сторонами складав чотири бали (9:13). До кінця партії “добродійки” лише зміцнили своє лідерство — 19:25.

Наступний сет краще розпочали господарки (2:0), проте їхні опонентки зуміли перевернути хід зустрічі, як виявилося, ненадовго (10:12) — Андріана Павлик і Марія Накоскіна результативними атаками відновили паритет. Далі Анастасія Згурська вибила візаві з прийому, допомігши своєму колективу здійснити ривок (20:15). Зрештою він став вирішальним у даному відрізку — 25:21.

Попри програні два перші очки, “Добродій” однаково забезпечив собі комфортний гандикап (2:6). Забагато помилок було від “Регіни” в ті хвилини. Проте поступово вони їх мінімізували. Скоро Христина Савченко пробила блок вінничанок, таким чином вирівнявши цифри на табло (7:7). Подібна рівновага протрималася майже до завершення партії, де більш успішними були гості — 20:25

Можливо, зарано повірили в загальний тріумф підопічні Юлії Якушевої. Адже в четвертому сеті в них мало що виходило. Зі свого боку рівнянки, навпаки, мали мотивацію взяти реванш, бо втрачати було нічого — 25:20. В підсумку ми стали свідками тай-брейку: там у напруженій боротьбі перемогу святкували представниці Рівного, які зрівняли рахунок у серії — 15:10.

Стартовий склад “Регіни-МЕГУ-ОШВСМ”: Павлик (31), Грязіна (к) (1), Трофімчук (5), Згурська (8), Коновалова (3), Савченко (19), Прокопова (л), Лустюк (л). На заміну виходили: Мінько (2), Накоскіна (11).

Стартовий склад ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”: Якушева (к) (44), Кучер (10), Музиченко (5), Воротниченко (4), Крива (9), Сіряцька (2), Букацелі (л), Бойко (л). На заміну виходили: Костянець, Завала (5), Каланчук, Вабіщевич.