ПВЛУ продовжує допомагати військовим!
15.02.2024
![допомога військовим](/sites/default/files/styles/787/public/news-image/2024-02/pvlu-16x9.jpg.webp?itok=mtWJNZU1)
Допоки вороги зазіхатимуть принаймні на сантиметр української землі, доти ми маємо бути потужною підтримкою наших воїнів! Тому громадська спілка Об'єднання волейбольних клубів “Професіональна волейбольна ліга України” на чолі з її Президентом Володимиром Дубинським і Генеральним директором Андрієм Льопою продовжує фінансово допомагати військовим.
Зокрема на фінансування військових потреб ПВЛУ передала волонтерці Марині Саранчі кошти в розмірі 73 100 гривень:
- Безмежно вдячна за фінансування військових потреб! Особисто Президенту ПВЛУ Володимиру Дубинському та Генеральному директору Андрію Льопі за потужну ініціативу! - написала Марина Саранча на своїй сторінці в соцмережі Facebook.