“Прометей” переміг “Юракадемію” в першому матчі 1\2 фіналу Суперліги-Дмарт
28.03.2024
prometey

28 березня на арені ПВЛУ стартували матчі півфінальної серії чоловічої Суперліги-Дмарт сезону 2023-2024.

Першими боротьбу за путівку до фіналу розпочали чинний чемпіон країни ВК “Прометей” (Дніпро) та бронзовий призер минулого сезону ВСК “Юридична академія” (Харків).

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Півфінал. Перша гра:

28 березня (четвер)

ВК “Прометей” – ВСК “Юридична академія” – 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)

Рахунок у серії: 1-0.

Стартовий склад ВК “Прометей: Шаповал (набрав 20 очок), Щитков (5), Гладенко (4), Дрия (6), Станкович (8), Єрещенко (9), Брова (л), Бойко (л).

Головний тренер: Флавіо Гулінеллі.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Татаренко (набрав 3 очки), Сухінін (2), Стеблецький (2), Арбузов (10), Федосєєв (2), Антоненко (4), Переходнюк (л), Борисов (л). На заміну виходили: Ковальов (2), Степовий (1).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

У першому сеті харків’янам не вдалося нав’язати боротьбу. Капітан “Прометея” Віталій Щитков заробив перевагу на своїй потужній подачі (6:3). А діагональний Дмитро Шаповал та Михайло Станкович були досить точними в своїх атаках (13:7 – 18:12), чим і забезпечували комфортний відрив від суперника. Шаповал також добре відпрацював на подачі (21:14 – 23:15). І, зрештою, “червоно-білі” швидко набрали потрібні 25 очок – 25:15.

У другій партії харківська команда також не зуміла нав’язати свою гру або ж хоча б пристосуватися до темпу свого опонента. Дніпряни просто демонстрували свій якісний волейбол (8:3). Їх потужні атаки не залишили “юристам” жодних шансів (16:6). Цього разу підопічні Флавіо Гулінеллі дозволили супернику набрати лише 12 очок – 25:13.

Після великої перерви ситуація на майданчику не змінилася: команда з Дніпра домінувала та була сповнена сил якомога швидше завершити цей поєдинок (7:4 – 13:9). Хороша подача, ефективна гра на блоці та точні удари стали результатом “сухої” перемоги “Прометея” – 25:18 та 3-0.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став діагональний “червоно-білих” Дмитро Шаповал (20 очок).

Приз MVP отримав ліберо “Прометея” Горден Брова.

Завтра, 29 березня, о 16:30 колективи зійдуться у другому матчі 1\2 фіналу Суперліги-Дмарт.

Нагадаємо, що півфінальні серії матчів триватимуть до двох перемог однієї з команд.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.