“Prometey Open” 2023: “Юракадемія” у трьох сетах перемогла “Житичі”
uracademie

“Prometey Open” 2023. Третя гра

7 жовтня 2023 року (субота)

ВСК “Юридична академія” – “Житичі-Полісся” – 3:0 (25:18, 25:17, 25:16)

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Стеблецький (набрав 3 очки), Татаренко (15), Степовий (9), Фєдосєєв (10), Арбузов (8), Терещук (3), Переходнюк (л). На заміну виходили: Плотнік (0), Антоненко (0), Дегтяр (1), Баран (0), Ковальов (1).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Стартовий склад “Житичі-Полісся”: Гандзій (набрав 1 очко), Рудницький (5), Дідович (7), Куранов (0), Лубан (2), Бабіч (3), Хваста (л). На заміну виходили: Шаповал (10), Віліманович (3), Кравченко (0).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

“Суха” поразка від “Прометея” неабияк змотивувала волейболістів харківської “Юракадемії”, адже матч проти житомирського клубу “Житичі” вони провели “на куражі”.

4:0 зі стартових хвилин збентежили житомирян. Натомість харків’яни відмінно працювали на блоці (10:5) та, звичайно ж, закріплювали результат влучними атаками (18:11). Перший сет справедливо записали на свій рахунок “юристи” - 25:18.

І в другому сеті підопічні Сергія Терейковського не змогли “прийти до тями”, а харківський колектив продовжував грати та, найголовніше, вигравати з позитивними емоціями - 25:17.

На початку третьої партії зав’язалася боротьба (3:3), однак вона тривала недовго. Команда Сергія Коваленка набрала обертів та не збиралася віддавати принциповим суперникам навіть один сет (10:6 – 21:14). Зрештою, “Юридична академія” досягнула бажаного, а саме “сухої” перемоги - 25:16.

Завтра, 8 жовтня, о 12:00 харківська команда зіграє проти “Епіцентр-Подоляни”, а о 15:00 “Житичі” зустрінуться із ВК “Прометей”.

Дивіться онлайн-трансляції матчів “Prometey Open 2023” на Youtube-каналі DIVISPORT.