Посол України в Австрії Василь Химинець привітав наших волейболісток з перемогою в Золотій Євролізі
27.05.2024
![Збірна України](/sites/default/files/styles/787/public/news-image/2024-05/photo_2024-05-27_18-25-09.jpg.webp?itok=O9G8noJI)
26 травня національна жіноча збірна України здобула звитягу над австрійками в Золотій Євролізі-2024, яка стала для неї четвертою поспіль у цьому турнірі.
Матч проходив у рідних стінах наших суперниць — місті Швехат. Попри це, синьо-жовті без підтримки однаково не лишилися. Зокрема з черговою перемогою наших спортсменок привітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Василь Химинець.