Після перемоги у Румунії «Ле Канне» продовжує свій шлях у Лізі чемпіонів
02.02.2023
«Ле Канне» vs «Альба Блаж»

Французька «Ле Канне» одержала перемогу над «Альба Блаж» із рахунком 3-1, і вперше в своїй історії гратиме у наступному етапі Ліги чемпіонів ЄКВ.

В рамках передостаннього туру групи В Ліги чемпіонів, що відбувся в Румунії ввечері 1 лютого, місцева команда «Альба Блаж» зазнала поразки від «Ле Канне» з рахунком 1-3 (15-25, 20-25, 25-22, 25-27) і, таким чином, не пройшла до наступного етапу.

Перебуваючи на третьому місці в групі, чемпіони Румунії можуть сподіватися лише на чвертьфінал Кубка ЄКВ, вихід до якого вони теоретично можуть забезпечити собі в середу, 8 лютого, коли вдома прийматимуть СК «Прометей» з Дніпра.

Зображення видалено.

Вчорашній поєдинок з представницями Франції почався невдало для місцевої  команди, яка в перших двох сетах показала далеко не той результат, до якого звикли її вболівальники. Підопічні Стевана Любічича розігралися лише в третьому періоді, але цього виявилося недостатньо для перемоги.

Діагональна «Ле Канне» Віта Акімова була обрана найціннішим гравцем матчу, набравши 32 очка. У «Альба Блаж» відзначилися сербська догравальниця Бояна Міленкович (19 очок), діагональна Вікторія Руссу (17 очок) і догравальниця з Болгарії Гергана Дімітрова (15 очок).

Станом на зараз у турнірній таблиці групи B лідирує «Mілан» (13 очок), далі йдуть «Ле Канне» (11 очок), «Альба Блаж» (4 очки) і «Прометей» (2 очки).

В останньому турі групового етапу, що відбудеться в середу, 8 лютого, «Альба Блаж» гратиме на своєму полі в Тиргу-Муреші з «Прометеєм». Переможець вчорашнього поєдинку «Ле Канне» у цей день на виїзді зустрінеться з «Міланом» .