Перший сезон у Плюс Лізі «Барком-Кажани» завершили перемогою
25.03.2023
«Барком-Кажани» vs «Бєльско-Бяла»

У останньому матчі регулярного чемпіонату Польщі підопічні Уґіса Крастіньша на домашньому майданчику (у Кракові) зустрічалися з аутсайдером турніру, командою «Бєльско-Бяла», яку очолює український тренер Сергій Капелусь. Суперникам львів’ян, яких, до речі, вони здолали в першому колі з рахунком 3:0, потрібно було здобути максимальну кількість очок, щоб уникнути вильоту з елітного дивізіону. Тож вони були рішуче налаштовані на боротьбу. Проте «Кажани», хоч і не без зусиль, здобули волейбольну перемогу й набрали останні три пункти у регулярному сезоні 3:1 (15:25, 25:18, 25:18, 25:18).

Вже за декілька хвилин завзятої боротьби підопічні Сергія Капелуся вийшли уперед. Протягом першого сету «Кажанам»  так і не вдалося відігратися, тож гості записали його на свій рахунок (15:25).

Але другу частину протистояння краще вже розпочали українці. Вони ж і виграли у цьому сеті 25:18, зрівнявши загальний рахунок зустрічі.

У вирішальному третьому сеті гравці «Баркома» здобули перевагу і весь час тримали суперників на безпечній відстані. Останні докладали чимало зусиль, аби наздогнати «Кажанів», проте впевнена гра під сіткою дозволила львів’янам завершити ще одну партію на свою користь– 25:18.

У четвертому сеті колектив з Бєльска до останнього намагався врятувати матч, проте переконлива гра Василя Тупчія і його товаришів по команді не залишила суперникові жодних шансів. Перемогу у сеті (25:18) і матчі святкували «Кажани».

Василь Тупчій

Найціннішим гравцем зустрічі було обрано Василя Тупчія.

Перемога над останньою командою ліги дозволила львів’янам завершити сезон на 13  місці серед 16-ти команд з 30 очками у 30 матчах. Тоді як «Бєльско-Бяла» не зуміла зберегти прописку в елітному дивізіоні і наступний сезон проведе у першій лізі.