Перемога в «золотому сеті» вивела команду з Португалії в чвертьфінал жіночого Кубка виклику ЄКВ
19.01.2023
«Жозе Морейра»

Зігравши два тай-брейки і вигравши «золотий сет», португальська «Жозе Морейра» (Порту) вийшла у чвертьфінал жіночого Кубка виклику ЄКВ, обігравши румунський «Рапід» (Бухарест).

«Це була важка перемога, гадаю, ми почали гру дуже добре, ми були налаштовані грати проти дуже сильної команди, в яку було багато вкладено і яка мала більший бюджет, ніж ми. Ми контролювали гру з емоційної точки зору і виграли перші два сети, після чого трохи розслабилися, і в підсумку нам довелося грати п'ятий сет і навіть «золотий». Я хочу привітати своїх гравців за їх стійкість, ця перемога належить тільки їм», - прокоментував гру своїх підопічних головний тренер португальської команди Руй Мігель Морейра.

Тиждень тому команда з Португалії здобула домашню перемогу з рахунком 3:2, а після того, як вона виграла два сети в матчі-реванші, що проходив в столиці Румунії, здавалося, що гравчиням з Порту вже гарантована путівка в наступний раунд. Однак хід матчу змінився і становище румунської команди покращилося: «Рапіду» вдалося виграти наступні три відрізки, тож переможця мав визначити «золотий сет».

У ньому гравчині зі столиці Румунії вже не змогли встигнути за суперницями. «Жозе Морейра» взяла ініціативу в свої руки і закріпила свою перемогу (15-11). У чвертьфіналі команда з Португалії зустрінеться з сербською «Єдністю».

Найбільше очок для команди-переможниці (28) набрала в особистому заліку американська догравальниця Кіра Холт.

«Я вважаю, що ми були недостатньо терплячими в «золотому сеті», ми заздалегідь вважали себе переможцями після п'ятого сету і грали не так добре і зосереджено, як в трьох виграних сетах. У нас був відмінний шанс здобути перемогу, як морально, так і фізично. Нам вдалося відігратися, але цього було недостатньо. Нам потрібно більше часу, терпіння і впевненості в собі у важкі моменти», - зазначив головний тренер «Рапіда» Бранко Гаїч.