«Падуя» сподівається поборотися за Кубок Італії
04.12.2023
«Падуя»

У міру наближення регулярного чемпіонату італійської Суперліги до екватору, коли стануть відомі учасники розіграшу Кубка Італії 2024 року, увага перемикається на команди, що розміщуються навколо восьмої сходинки в поточній турнірній таблиці, що є межею для потрапляння до чвертьфіналу національного кубка. Минулими вихідними було зіграно п'ять із шести матчів восьмого туру Суперліги, і «Падуя» зробила важливий крок на шляху до кваліфікації, вигравши три очки у «Фармітальї Катанії» завдяки бездоганній грі голландського центрального блокуючого Фабіана Плака.

«Падуя» vs «Фарміталья Катанія»

Він зробив внесок у всіх елементах гри у домашню перемогу своєї команди в неділю над новачками Суперліги з рахунком 3-1 (25-18, 18-25, 25-19, 25-18). Плак оформив три ейси, додав два очки у блокуванні і зафіксував 100%-ний успіх в атаці з п'ятьма результативними ударами, завершивши матч з 10 очками. Навіть у прийомі Плак також досяг успіху, оскільки він ідеально впорався з обома подачами суперника, спрямованими на нього під час гри.

Фабіан Плак

Діагональний «Падуї» Габріель Гарсія зі Сполучених Штатів став найкращим бомбардиром з 19 очками, включаючи два ейси. Догравальник Давіде Гардіні додав ще 18 очок, включаючи три ейси і блок, в той час як номінація «Найцінніший гравець» дісталася кубинцеві Хуліо Карденасу, який був введений в гру в другому сеті і був в числі стартуючих в третьому і четвертому, заробивши 10 очок. Австрійський діагональний Пауль Бухеггер набрав найбільше очок серед гравців «Фармітальї» - 22.

«Падуя»

Завдяки цій перемозі «Падуя» наразі має 4 перемоги і 5 поразок і з 10 очками посідає сьоме місце в таблиці, в той час як «Фарміталья», як і раніше, знаходиться на останній сходинці з 1 перемогою, 7 поразками і 3 очками.

«За винятком другого сету, ми провели хороший матч, - прокоментував німецький ліберо «Падуї» Юліан Зенгер. - Ми знали, що буде важко, тому що «Катанія» - команда, яка дуже добре обороняється, як і ми, отже, завжди грає дуже довго. Ми залишалися зосередженими навіть після закінчення другого сету і в підсумку взяли три очки».

«Призма Таранто» vs «Модена»

У той час як «Призма Таранто», яка все ще не здобула жодної перемоги, примудрилася програти свій п'ятий тай-брейк з початку сезону, «Модена» скористалася нагодою і збільшила дистанцію від червоної лінії. Після напруженої боротьби, що завершилася виїзною перемогою з рахунком 3-2 (25-22, 20-25, 18-25, 25-17, 15-13) в суботу в Таранто, «Модена» піднялася на шосте місце з 5 перемогами, 3 поразками і 12 очками, в той час як «Призма» посідає передостаннє 11-е місце з 8 поразками і 5 очками.

Найціннішим гравцем матчу став діагональний «Модени» Максим  Сапожков, який здобув 25 очок на користь своєї команди, продемонструвавши 67% результативності в атаці. Догравальник Владислав Давискіба додав ще 20 очок, оформивши цілих п'ять ейсів, в той час як догравальник Філіппо Ланца і американський центральний блокуючий Джеффрі Ендрік (п'ять блоків і ейс) стали найкращими бомбардирами у команді господарів майданчику з 16 і 14 очками відповідно.

«Лубе Чивітанова» vs «Трентіно»

Головний матч вихідних вирішився в трьох сетах: чинний чемпіон «Трентіно» на виїзді обіграв срібного призера «Лубе Чивітанову» з рахунком 3:0 (25-17, 25-22, 25-16) і залишився непереможеним у восьми матчах, зіграних з початку сезону. Алессандро Мікелетто став найкращим бомбардиром і найціннішим гравцем матчу. Догравальник зробив три ейси і реалізував блок, здобувши 16 очок. Люксембурзький діагональний Каміль Рихліцкі набрав ще 13, в той час як жоден з гравців «Лубе» не здобув навіть десяти.

«Перуджа» vs «Чистерна»

«Трентіно» збільшив свій здобуток до 22 очок, на два очки поступаючись лідеру турнірної таблиці «Перуджі», але маючи гру в запасі. Діючий клубний чемпіон світу програв сет «Чистерні», але виграв три і піднявся на перше місце в турнірній таблиці з 8 перемогами, 1 поразкою і 24 очками. Завдяки українському догравальнику Олегу Плотницькому і туніському діагональному Вассіму Бен Тарі, кожен з яких набрав по 17 очок, а також польському догравальнику Камілю Семенюку, який оформив три ейси та фінішував з 14 очками, в суботу вболівальники в Перуджі мали змогу насолодитися домашньою перемогою з рахунком 3-1 (25-16, 25-19, 20-25, 25-23). «Чистерна», в складі якої французький діагональний Тео Фор набрав 18 очок, в даний час знаходиться трохи нижче фінішної межі кубка, на дев'ятому місці, з 2 перемогами, 6 поразками і 7 очками.

«П’яченца» vs «Верона»

Маючи такий самий результат, але інше співвідношення сетів, «Верона» знаходиться на 10-му місці. Команда зазнала поразки з рахунком 3:0 (27-25, 25-23, 25-20) від «П’яченци», яка тепер посідає третє місце з 5 перемогами, 3 поразками і 17 очками, чого достатньо, щоб забезпечити собі місце серед чвертьфіналістів Кубка Італії. Бразильський догравальник клуба з П’яченци Рікардо Лукареллі став найкращим бомбардиром цієї гри, набравши 17 очок.

Останній матч восьмого туру відбудеться в понеділок, 4 грудня: «Монца» прийматиме «Мілан» о 21:00 за київським часом, тоді як дев'ятий тур відбудеться пізніше цього тижня – він включатиме дві ігри в п'ятницю, 8 грудня, і три - в неділю, 10 грудня.