Олімпіада-2024: Словенія дебютувала на турнірі із перемоги над Канадою
29.07.2024
slovenia

28 липня збірна Словенії зіграла свій перший матч на Олімпіаді. Суперником стала збірна Канади.

За рахунку 5:1 у першому сеті діагональних словенців Тончек Штерн пошкодив палець на лівій руці і був замінений, проте повернувся наприкінці (18:19) і приніс своїй команді перемогу у сеті (25:21) та в матчі - 3:1.

У результаті Штерн став найкращим бомбардиром матчу, набравши 24 очки при 54% реалізації атак.

Олімпіада-2024. Чоловіки. Груповий раунд. Група А

28 липня (неділя)

Словенія – Канада – 3:1 (25:21, 25:20, 20:25, 25:21)

Штерн (набрав 24 очки), Чебуль (15), Урнаут (13) – Леппкі (17), Шварц (14), Маар (12)

Нагадаємо, що за регламентом до чвертьфіналу вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи та дві треті команди з найкращими показниками. Головний із них – кількість перемог, другий – набрані очки, третій – співвідношення виграних та програних партій.

Чвертьфінальні пари будуть сформовані за рейтингом групового етапу (1-8, 2-7, 3-6, 4-5). Перший номер посіву в плей-оф отримає найкраща з команд, що посіли перші місця у своїх групах, четвертий номер – найкраща з команд, що посіли другі місця у групах, і так далі.