Збірна Польщі у трьох сетах здолала Сербію на Євро-2024 (U-20)
06.08.2024
Збірна Польщі U20

У своєму другому матчі чемпіонату Європи з волейболу серед дівчат до 20 років, що відбувся в столиці Ірландії, збірна Польщі обіграла Сербію з рахунком 3:0 (25:22, 26:24, 25:14).

У першому матчі польські волейболістки перемогли команду Фінляндії з рахунком 3:1. У свою чергу, сербки з таким самим рахунком виграли в України.

Нагадаємо, що польки потрапили до другої групи, яка змагається у Дубліні разом з сімома іншими збірними - Португалії, Італії, Сербії, Фінляндії, України, Чехії та господарки Ірландії. Кожна з команд зіграє загалом по сім матчів у групі. До півфіналів вийдуть по дві найкращі команди з першої (Софія, Болгарія) та другої (Дублін, Ірландія) груп.

Сербія vs Польща

З перших очок можна було спостерігати дуже рівну гру між двома командами (7:7). Лише розстановка з Наташею Орнох на подачі принесла польським волейболісткам серію очок, що дозволило їм повести в рахунку 11:7. Сербки не здавалися й поступово скорочували дистанцію (14:12), втім весь цей час польки постійно показували вищу ефективність в атаці, завдяки чому в кінцівці знову повернулися на переможний шлях. У першому сеті особливо відзначилися Агата Мілевська (71% в атаці) і Юлія Хевельт (63%).

Другий сет був найбільш емоційним і його доля вирішилася в кінцівці. Обидві команди мали значні проблеми в атаці, проте сербки вміло використовували свої шанси на блоці. Підопічні Мілоша Майки були змушені весь час наздоганяти суперниць, але, попри несприятливий рахунок, не втратили віри і відігралися. У боротьбі за перевагу Юлія Хевельт реалізувала два найважливіші м'ячі, і тим самим принесла своїм партнеркам по команді ще одну виграну партію.

Третій сет проходив під диктовку польок. Від початку до кінця вони контролювали хід поєдинку, домінуючи над суперницями на подачах. Значно краще вони також діяли в атаці. Матч завершився атакою в сітку у виконанні Міліци Відачіч, з рахунком 25:14.

У складі Польщі найбільш результативною стала Юлія Хевельт (15 очок), ще 11 додала Агата Мілевська. Анна Федорович фінішувала з 9, Наташа Орнох – з 7. У сербок 10-очковий бар’єр подолала лише Міліца Відачич (12). Ана Михайлович та Джурджа Станоевіч набрали по 8.

Наступний матч чемпіонату Польща зіграє проти України 7 серпня о 19:30 за київським часом, тоді як Сербія зустрінеться з Італією о 22:00.