Визначилися чвертьфіналісти волейбольного Кубка ЄКВ та півфіналісти Кубка виклику
01.03.2023
«Тюрк Хава Йоллари» vs «Мюлуз»

У середу, 1 березня, відбулися важливі матчі європейських волейбольних кубків серед жіночих команд. Після того, як «Вакіфбанк» забезпечив собі місце у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, головним питанням, що хвилювало шанувальників волейболу по всій Європі, залишалися результати чвертьфіналів Кубка ЄКВ та півфіналу Кубку виклику ЄКВ.

Місця в півфіналі Кубка ЄКВ з волейболу 2023 собі забезпечили румунська «Альба Блаж», турецька «Тюрк Хава Йоллари» і італійська «Скандіччі».

Стамбульська «Тюрк Хава Йоллари» стала першою командою дня, яка забронювала квиток на наступний етап змагань. Турчанки здобули перемогу з рахунком 3:0 над французькою командою «Мюлуз», повторивши результат домашнього матчу, виграного минулого тижня у Франції, і вже з нетерпінням чекають на півфінальний поєдинок.

Волейболістки «Скандіччі» вийшли на виїзний матч проти «Потсдама» з перевагою 3:0 за підсумками першого матчу. Вболівальники у Флоренції насолоджувалися справжнім видовищем. Господарі взяли перші два сети, чого було достатньо для їхньої кваліфікації до півфіналу. Після цього італійки втратили ритм та програли наступний сет, але змогли зібратися та одержати перемогу у четвертому.

«Скандіччі»

Румунки «Альба Блаж» також приєдналися до півфіналістської сім'ї, здолавши польську команду «Будовляні» з рахунком 3:2. Оскільки у першому матчі гравчині «Альба Блаж» здобули перемогу з рахунком 3:1, вони продовжують рухатись вперед з двома перемогами в кишені.

Останній чвертьфінальний матч відбудеться завтра, 2 березня (четвер). Грецький « Олімпіакос» о 19:30 прийматиме «Тирговіште». У першій зустрічі між командами румунський колектив переміг з рахунком 3:2.

У цьогорічному фіналі волейбольного Кубку виклику зустрінуться італійська «К’єрі» і «Лугож» з Румунії.

К’єрі»

Італійки вийшли у фінал після перемоги в півфінальних матчах над командою «Зуль» з Німеччини: 3:0 в домашньому матчі і 3:1 в гостях.

«Лугож», з іншого боку, зробив свою справу у виїзному матчі, обігравши своїх суперниць – сербський колектив «Єдінство Стара Пазова» - в двох сетах поспіль. Для румунок цей результат був вкрай важливим, у світлі їхньої перемоги з рахунком 3:2 у першому матчі.

У фіналі «К’єрі» і «Лугож» зустрінуться на майданчику в Італії 15 березня, а повторний матч відбудеться тижнем пізніше - 22 березня.