«Тирговіште» здобули важку домашню перемогу у чвертьфіналі Кубку ЄКВ
23.02.2023
«Тирговіште»

«Тирговіште» з Румунії зіграли у середу ввечері чвертьфінал жіночого Кубку ЄКВ 2023 проти «Олімпіакосу» з Греції. Це був неймовірно напружений поєдинок, в якому господарі майданчику зрештою здобули перемогу на тай-брейку, компенсувавши два програних сети (25-19, 23-25, 18-25, 25-17, 15-9).

«Тирговіште» перейшли у Кубок ЄКВ після того, як не змогли вийти в плей-оф Ліги чемпіонів ЄКВ. У дуже складному матчі з багатьма перипетіями, «Тирговіште» виграли перший сет, але програли два наступних. Проте вони не здалися і в підсумку здобули перемогу з рахунком 3:2. Повторний матч в Греції визначить, яка команда вийде в півфінал, де зіграє з переможцями чвертьфіналу: або з «Альба Блаж» з Румунії, або з «Будовляни Лодзь» з Польщі.