«Берлін» обіграв «Дюрен» у першому матчі проміжного раунду Бундесліги
05.02.2023
«Берлін»

Берлінці змогли продовжити серію переможних виступів і в проміжному раунді волейбольної Бундесліги, вигравши з рахунком 3: 0 (25:16, 26:24, 25:16) у домашньому матчі з командою «Дюрен». Вже втретє поспіль Антон Бреме став найціннішим гравцем турніру.

У той час як «Дюрен» вийшов на матч в ослабленому складі, команда Седріка Енарда змогла в суботу ввечері знову зіграти в повну силу. У цьому поєдинку відзначилися зв'язуючий Йоханнес Тілле, Сашо Шталекар і Антон Бреме в ролі центральних блокуючих, діагональний Марек Сотола, догравальники  Рубен Шотт і Тімоте Карле, а також ліберо Сатоші Цуікі, які швидко задали тон у грі.

Бреме зміг безпосередньо відзначитися в подачі, атаці і блокуванні, подарувавши задоволення 3941 глядачеві (8:5, 14:9). Тіллі також зміг використати всі можливості завдяки Цуікі. Кращими «помаранчеві» були й у подачі: після ейсу від Сотоли їхній відрив від гостей становив вже 7 очок (18:11), а помилка дюренців на подачі принесла столичному клубу перемогу в першому сеті (25:16).

Зображення видалено.

Догравальник Ерік Рерс надав грі «Дюрена» більше імпульсу вже в кінці першого періоду, і це продовжилося в наступному сеті, який гості  почали, ведучи 4:1 після атаки Тобіаса Бранда і контратаки Себастьяна Геверта.

Незважаючи на те, що Сотола забив два ейси поспіль на користь господарів майданчику (8:6), дюренці змогли вийти вперед завдяки контратакам Бранда і вийшовшого на заміну Філіпа Джона (12:13, а потім 17:19). Переламний момент наступив за рахунку 20:20: спочатку гравці «Дюрена» змогли відбити два сетболи (24:24), але в підсумку Сотола все ж зумів заблокувати м'яч і здобути важливу перемогу в наступному сеті (26:24).

Таким чином, впертий опір гостей було зламано. Коли Тілле вийшов на заміну, чемпіони Німеччини пішли у відрив (5:0) і продовжили нарощувати свою перевагу й надалі (7:1, 14:6). За всіма показниками – кількості блоків (9 у «Берліну» до 6 «Дюрена»), ейсів (7 до 4), швидкості прийому (54% до 34%) і ефективності атаки (48% до 33%) – господарі перевершували противника в той вечір. Сет завершився із рахунком (25:16).

таблиця

У третьому домашньому матчі поспіль Антон Бреме став найціннішим гравцем. Його партнер по команді Тілле, завдяки вдалому розподілу передач, забезпечив, щоб відразу четверо нападників забили двозначні числа всього в трьох сетах. Перемога дозволила берлінцям зберегти свої лідируючі позиції у волейбольній Бундеслізі і, принаймні, зміцнити впевненість у собі напередодні фіналу Кубка Німеччини, який відбудеться 26 лютого в Мангеймі.

Кращі показники у переможців мали Сотола (14 очок, 3 ейси), Бреме (13 очок, коефіцієнт атаки 73%), Карле (13 очок, 2 блоки), Шталекар (3 блоки).