Напередодні півфіналів Ліги чемпіонів найелітніші команди континенту здобули впевнені перемоги
27.03.2023
«Халкбанк»

Минулими вихідними «Халкбанк» і «Закса» здобули впевнені перемоги в трьох сетах над своїми суперниками. Водночас в Італії у всіх чвертьфіналах встановився рахунок 2:1, тож всі команди ще мають шанси пройти в півфінал.

Півфіналіст чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів ЄКВ з Туреччини «Халкбанк» зустрівся з «Зіраат Банкасі» у 22-му турі чемпіонату Туреччини з волейболу. Лідери національного змагання не проявили милосердя і виграли поєдинок з розгромним рахунком 3:0 (25-22, 25-14, 25-15). Завдяки цій перемозі розрив між «Халкбанком» та їх найближчими суперниками збільшився до двох перемог і семи очок.

Голландський діагональний «Халкбанку» Німір Абдель-Азіз став найкращим бомбардиром матчу, набравши 16 очок. Також гарно виступили догравальники Томас Яшке і Йігіт Гюльмезоглу (обидва заробили по 10 очок). Голландський діагональний Воутер тер Маат став єдиним гравцем «Зіраату Банкасі», який набрав двозначну кількість очок.

Так само добре ці вихідні пройшли для «Закси». Діючі чемпіони Ліги чемпіонів ЄКВ прийняли «Катовіце» у 29-му турі польської Плюс Ліги.

«Закса»

Менш ніж за півтори години «Закса» здобула 21-у перемогу в змаганні з рахунком 3:0 (25-22, 25-14, 25-16).

Польський догравальник Бартош Беднож став найціннішим гравцем матчу, заробивши 21 очко, а Якуб Шиманський набрав 12 очок, граючі у складі «Катовіце».

В Італії команди продовжать боротьбу за місце в півфіналі. Очікувалося, що принаймні один півфіналіст стане відомим у ці вихідні, але команди, які поступалися в серіях з рахунком 0:2, виграли свої матчі та продовжили серію ще принаймні на одну гру.

«Перуджа»

Півфіналіст волейбольної Ліги чемпіонів ЄКВ «Перуджа» знову зустрівся з «Міланом» в третьому матчі чвертьфіналу італійської Суперліги. Другий сет, який завершився з рахунком 30-28, був досить складним, але, незважаючи на поразку в першому, «Перуджа» здобула перемогу з рахунком 3-1 (22-25, 30-28, 25-18, 25-20) і повела в серії з рахунком 2:1. Тож для виходу до півфіналу національної ліги цього року «Перуджі» треба виграти наступний поєдинок.