«Модена» перемогла «Скра» в півфіналі чоловічого Кубка ЄКВ
09.03.2023
«Модена» vs «Скра»

У середу ввечері любителі волейболу також могли насолодитися другим півфінальним поєдинком Кубка Європи з волейболу 2023 серед чоловіків. Італійська «Модена» вдома обіграла польську «Скра» з рахунком 3:1 (25-20, 20-25, 25-18, 25-22) і стала на крок ближче до фіналу. Виїзна гра в Белчатуві запланована на 15 березня.

Поєдинок між «Моденою» та «Скра» був важким. Клуб з Італії на початку матчу мав проблеми з прийомами, але ситуацію врятували Адіс Лагумджія і Томмазо Рінальді, які відзначилися в першому сеті, набравши 5 і 4 очки відповідно.

«Скра» була готова битися ще сильніше у другому періоді. Майже бездоганна гра (всього 4 власні помилки) і впевнена результативність догравальника Філіппо Ланци (5 очок і 57% в атаці) і діагонального Олександра Атансієвича (4 очки) допомогли клубу з Польщі зрівняти рахунок.

На гравців «Монци» це подіяло наче холодний душ, і вони відразу ж поліпшили свою гру. Чинячи потужний тиск на своїх суперників подачею (4 ейси проти всього 5% вдалих прийомів на боці «Скра») і блокуванням (4 подачі), вони були поза досяжністю. Догравальник «Модени» Томмасо Рінальді набрав 6 очок, після того як центральний блокуючий Джованні Сангінетті подав 3 ейси.

Четвертий сет був дуже рівним. Обидві команди наполегливо боролися за кожен м'яч, домігшись однакових показників у всіх компонентах. Тому очки за помилки суперників тут мали вирішальне значення (8-3). Рінальді продемонстрував весь свій потенціал, нейтралізувавши 6 з 6 атак.

Саме він став найкращим бомбардиром матчу, набравши 22 очки, у тому числі 18 атак (69% успіху), 3 блоки, один ейс і 42% результативних прийомів.