Мальта стала чемпіонкою Асоціації малих країн серед дівчат до 18 років
15.04.2024
Збірна Мальти U18

У неділю домашня фаворитка турніру, збірна Мальти, завершила серію матчів на спортивному комплексі «Коттонера» і завоювала титул чемпіонки Асоціації малих країн серед дівчат до 18 років. Мальтійські волейболістки зробили це після перемоги над Шотландією з рахунком 3:0. Ірландія посіла друге місце, обігравши своїх сусідок з Північної Ірландії, а п'єдестал пошани замкнула Шотландія.

Північна Ірландія - Ірландія
0:3 (18-25, 18-25, 22-25)

Збірна Ірландії U18

У найгострішому матчі між Північною Ірландією та Ірландією перемогу здобули ірландки, які виграли з рахунком 3:0, підкресливши своє домінування на майданчику.

Перший сет почався в напруженій боротьбі, обидві команди обмінялися першими очками і продемонстрували свою рішучість. Однак Ірландія поступово вирвалася вперед, нарощуючи перевагу завдяки стратегічним діям та злагодженій командній роботі. Здатність використовувати помилки Північної Ірландії дозволила ірландкам виграти сет з рахунком 25-18.

Зберігаючи темп у другому сеті, ірландки продовжували тиснути на своїх суперниць. Послідовність їхньої подачі та ефективність атак змушували Північну Ірландію відставати. Незважаючи на енергійний опір Північної Ірландії, ірландки повторили успіх першого сету, знову вигравши з рахунком 25:18.

Третій сет виявився найскладнішим, оскільки Північна Ірландія, не звертаючи уваги на попередні поразки, відважно боролася, щоб переломити хід матчу. Її гравчині тримали рахунок близьким, доводячи Ірландію до межі. У сеті відбувалися численні зміни лідера та інтенсивні розіграші, що посилювало хвилювання глядачів. Однак самовладання ірландок під тиском було очевидним, коли їм вдалося виграти сет з рахунком 25:22, завершивши матч перемогою.

Чиста перемога Ірландії з рахунком 3:0 була відзначена її стратегічною перевагою та надійною грою в захисті, що не залишило Північній Ірландії практично ніякого простору для маневру. Ця перемога не тільки продемонструвала сильну форму ірландок на турнірі, але й підкреслила їхню здатність залишатися зосередженими та діяти під тиском.

Мальта - Шотландія
3:0 (27-25, 25-18, 25-20)

Збірна Шотландії U18

У вирішальному фіналі змагань господарка турніру, команда Мальти, здобула переконливу перемогу над Шотландією з розгромним рахунком 3:0, демонструючі своє домінування і тактичну майстерність протягом усього матчу.

Перший сет видався напруженим. Обидві команди були сповнені рішучості домогтися переваги на самому початку, тому рахунок часто зрівнювався, а лідери змінювались. З наближенням до завершення сету інтенсивність гри зростала. Мальта, підбадьорена домашніми вболівальниками, вирвалася вперед і виграла сет з рахунком 27:25, подолавши жорсткий опір Шотландії у захоплюючій кінцівці.

Здобувши перемогу в першому сеті, Мальта увійшла до другого з впевненістю і зосередженістю. Мальтійські волейболістки швидко взяли ситуацію під свій контроль, використовуючи гострі подачі та потужну гру в атаці, щоб зламати оборону Шотландії. Згуртована гра мальтійської команди і тактичні коригування були очевидними, оскільки вона впевнено нарощувала перевагу, зрештою, впевнено вигравши сет з рахунком 25-18.

У третьому сеті Шотландія спробувала зібратися і продовжити матч, зробивши відчайдушні зусилля, щоб порушити ритм господарок. Однак Мальта залишалася непохитною та зосередженою, ефективно протидіючи стратегіям Шотландії. Завдяки стабільній грі своїх ключових гравчинь та стратегічним ротаціям, Мальта зберігала лідерство протягом усього сету і завершила його перемогою з рахунком 25:20, забезпечивши собі чемпіонський титул.

Команда мрій

Також були нагороджені найкращі учасниці турніру, які увійшли до «команди мрій»: