Мальта і Шотландія здобули перемоги в день відкриття чемпіонату Асоціації малих країн серед дівчат до 18 років
13.04.2024
Чемпіонат Асоціації малих країн U18

Цьогорічний чемпіонат Асоціації малих країн ЄКВ серед дівчат віком до 18 років розпочався у п'ятницю в спортивному комплексі «Коттонера» з того, що Шотландія відігралася з рахунку 1:2 і перемогла своїх сусідок з Північної Ірландії у напруженій п'ятисетовій боротьбі, а господарка Мальта продемонструвала справді вражаючий виступ, розгромивши Ірландію в трьох сетах.

Шотландія - Північна Ірландія

3-2 (25-21, 19-25, 13-25, 25-12, 15-7)

Шотландія vs Північна Ірландія

Перший матч серії між Шотландією та Північною Ірландією став захоплюючим видовищем, що розгорталося протягом п'яти напружених сетів, у яких обидві команди продемонстрували майстерність та завзятість. Шотландія задала тон на початку поєдинку, швидко встановивши перевагу в чотири очки, яку вони старанно зберігали протягом усього сету, і врешті-решт виграли його з рахунком 25-21.

Другий сет, навпаки, перетворився на напружену боротьбу, в ході якої дві команди обмінювалися очками. Стратегічна заміна, проведена тренером збірної Північної Ірландії Карлом Гейлом, виявилася вирішальною і дозволила його підопічним поступово збільшити перевагу і в кінцевому підсумку відіграти сет з рахунком 25:19.

У третьому сеті Північна Ірландія скористалася своїм імпульсом, вирвавшись вперед з рахунком 5:1. Її гравчині продовжували домінувати, збільшивши свою перевагу до вражаючих 11 пунктів (17:6), а потім ефектно завершили сет з рахунком 25:13, тим самим вийшовши вперед у матчі.

Однак Шотландія рішуче відповіла в четвертому сеті. Її гравчині вирвалися вперед з рахунком 5:0 і продовжували нарощувати свою перевагу, підкріплену точними подачами та ефективним блокуванням. Активізація зусиль шотландок привела їх до вирішальної перемоги з рахунком 25:12, і, таким чином, у матчі була встановлена нічия.

Вирішальний п'ятий сет почався з того, що шотландські волейболістки продовжили відіграватися, швидко встановивши перевагу 8:4, яка виявилася нездоланною для Північної Ірландії, і Шотландія завершила фінальний сет з рахунком 15:7, забезпечивши собі перемогу в матчі.

В цілому, матч став переконливою демонстрацією волейбольної майстерності, і Шотландія, подолавши перші невдачі, здобула перемогу у впертій боротьбі.

Мальта - Ірландія

3:0 (25-17, 25-13, 25-13)

Мальта vs Ірландія

Перший матч для Мальти проти Ірландії став справжнім майстер-класом з контролю і самовладання, що завершився переконливою перемогою господарок з рахунком 3:0. У першому сеті мальтійська команда трохи нервувала, а Ірландія скористалася кількома невимушеними помилками і набрала очки завдяки ефективній подачі. Незважаючи на це, Мальта швидко перегрупувалася і, завдяки вражаючій грі свого капітана Шанії Каміллері, повернула собі зосередженість, що дозволило її гравчиням подолати стартові невдачі і завершити сет з рахунком 25:17.

У другому сеті Мальта продемонструвала свою дівочу енергію та стратегічну майстерність, відразу ж встановивши лідерство, яке вона продовжувала нарощувати. Незважаючи на тактичні заміни, зроблені ірландським тренерським штабом в спробах переломити ситуацію, імпульс Мальти виявився нестримним. Її волейболістки домінували в сеті, вигравши його з рахунком 25:13.

У третьому сеті ірландки виступили більш агресивно, наполегливо борючись за кожне очко з самого початку, що на мить ускладнило становище господарок. Тим не менш, Мальта витримала натиск, зберігши самовладання і стратегічну гру, і забезпечила собі перемогу з рахунком 25-13, таким чином, вигравши стартовий матч в трьох сетах і здобувши всі можливі очки.