Ліга чемпіонів: «Штутгарт» пройшов кваліфікацію до чвертьфіналу
07.02.2024
«Штутгарт»

У середу ввечері відбувся черговий захоплюючий матч жіночої волейбольної Ліги чемпіонів між «Потсдамом» та «Штутгартом».

Перший матч раунду плей-оф завершився перемогою «Штутгарта» з рахунком 3:0, а сьогодні ввечері «Штутгарт» здобув ще одну перемогу з рахунком 3:0 і, завдяки цьому, вийшов у чвертьфінал.

Початок першого сету був абсолютно рівним, але волейболістки «Штутгарта» завжди був на одне очко попереду. У середині сету їм вдалося отримати хорошу перевагу в п'ять очок (14-19), чого було достатньо, щоб виграти сет з рахунком 19-25.

«Потсдам» vs «Штутгарт»

Другий сет гравчині з Потсдама почали трохи краще, але їхні суперниці зуміли відігратися і зрівняти рахунок (10:10). Запекла боротьба тривала до кінця сету, який завершився з рахунком 24:26 на користь «Штутгарта».

Хоча в третьому сеті потсдамки вже знали, що у них немає шансів вийти в чвертьфінал, вони все одно зуміли продемонструвати досить хорошу боротьбу і були повністю синхронізовані зі «Штутгартом», який завершив сет з рахунком 22:25.

За шанс вийти до півфіналу жіночої Ліги чемпіонів ЄКВ «Штутгарт» зіграє проти стамбульського «Фенербахче».

«Ми очікували важкої гри. Я не можу сказати, що щось пішло не так. Гравчині  «Штутгарта» сильно тиснули на нас своєю подачею, і в підсумку їм вдалося виграти кожен сет. Це була хороша гра з їхнього боку, але не найкраща з нашого. Ми зробили занадто багато помилок у невідповідні моменти», - сказала болгарська зв’язуюча і капітан «Потсдама» Христина Гунчева.

«Це була непроста гра. Після суботньої поразки ми були трохи невпевнені. Зрештою, цього разу ми набрали більше очок і важливих очок, тому ми виграли гру. Ми намагалися почати дуже добре. Ми знали, що маємо зіграти краще, ніж у суботу, і мотивація для цього була високою», - прокоментував гру головний тренер «Штутгарта» Костянтин Біттер.