Кубок ЄКВ: турецький «Аркас» легко переміг болгарський «Нефтохімік» у 1/16 фіналу
24.11.2023
Дьордь Грозер

У четвер увечері «Аркас»  з турецького Ізміру здобув впевнену перемогу на виїзді, обігравши з рахунком 3:0 (25-14, 25-17, 25-21) чинних національних чемпіонів Болгарії бургаський «Нефтохімік»   у першому раунді 1/16 фіналу волейбольного Кубка ЄКВ серед чоловіків.

«Нефтохімік» vs «Аркас»

Німецький зірковий діагональний Дьордь Грозер задав темп команді гостей, набравши 15 очок. Однак найкращим бомбардиром матчу став діагональний господарів, уродженець Пакистану Мурад Хан, з особистим результатом в 18 очок.

Деяка інтрига зберігалася лише в третьому сеті, в якому чемпіони Болгарії скоротили відставання від суперників лише до двох очок – 20:22, але їхні доблесні зусилля не були винагороджені навіть перемогою в сеті.

Матч-відповідь відбудеться наступного тижня в Ізмірі. Раніше в цьому сезоні болгарська команда брала участь у відбіркових раундах Ліги чемпіонів ЄКВ, посівши у другому раунді четверте місце в групі VI, після чого перейшла до Кубка ЄКВ.