Кубок ЄКВ: «Црвена Звєзда» відігралася і здобула домашню перемогу над «Безьє»
12.01.2024
«Црвена Звєзда» vs «Безьє»

«Црвена Звєзда» з Белграда і французька «Безьє» провели дуже видовищний матч у четвер увечері в столиці Сербії, коли зійшлися в першому турі раунду плей-оф жіночого Кубка ЄКВ з волейболу, і господарки майданчику в підсумку здобули перемогу, хоча і поступились у перших двох сетах.

«Црвена Звєзда» (Белград, Сербія) – «Безьє» (Безьє, Франція)

3-2 (15-25, 25-27, 25-19, 25-20, 15-13)

Волейболістки «Безьє» стартували впевнено, і здавалося, що вони на шляху до ще однієї перемоги в Європі. «Црвена Звєзда», з іншого боку, трохи зволікала з відповіддю в першому сеті і дуже швидко його програла (15-25).

Другий сет почався в тій же манері, але господарки майданчику повільно, але вірно зуміли показати свій намір перемогти і боролися до самого кінця. Проте врешті-решт француженки знову взяли верх після драматичної фінальної частини сету (25-27).

Хід матчу повністю змінився в третьому сеті, коли «Црвена Звєзда» нарешті опинилася на висоті і змогла скористатися перевагою домашнього майданчика. Невпинна атака і міцна оборона привели до бажаного результату, і сербки змогли здобути комфортну перемогу в сеті (25-19).

Приблизно те ж саме спостерігалося і в четвертому сеті, у якому «Црвена Звєзда»  лідирувала майже від початку до кінця, хоча і дозволила французькій команді трохи скоротити відставання, перш ніж здобути перемогу з рахунком 25:20. Взявши правильний темп, в підсумку сербські волейболістки також домоглися перемоги на тай-брейку (15-13), завершивши матч з рахунком 3-2 на свою користь.

Найціннішою гравчинею матчу стала польська діагональна Малгожата Ясек, яка набрала 30 очок за господарок майданчику, в той час як американська догравальниця Клер Хоффман стала найрезультативнішею гравчинею французької команди з особистим результатом в 19 очок.