Кубок ЄКВ: іспанська «Тенеріфе» втратила шанс на вихід до 1/8 фіналу
16.11.2023
«Тенеріфе» vs «Црвена Звєзда»

У середу ввечері іспанська «Тенеріфе» майже здобула епічну перемогу, але врешті-решт не змогла пройти до 1/8 фіналу жіночого Кубка ЄКВ з волейболу, програвши з рахунком 2:3 у матчі-відповіді проти «Црвена Звєзда» з Сербії. У четвертому сеті іспанки були близькі до вирішального «золотого сету», майже компенсувавши поразку з рахунком 0:3, якої вони зазнали минулого тижня в Сербії.

Підопічні тренера Мігеля Рівери виявляли велику мужність і стійкість до самого кінця перед понад 1000 уболівальниками на стадіоні «Сантьяго Мартін». «Црвена Звєзда» в першому сеті повела 8:5, але господарки змінили рахунок на свою користь 12:11. Після цього гра була рівною до 19:19, після чого гравчині з Белграду вирвалися вперед і здобули перемогу з рахунком 25:21.

На цьому етапі «Тенеріфе» мала виграти три сети поспіль, щоб претендувати на «золотий сет». Волейболістки з Ла-Лагуна були попереду (10-7, 14-9) у другому сеті, і «Црвена Звєзда» цього разу не змогла відігратися. Відмінний блок американки Шейлін Макнамари наблизив перемогу в сеті (23:18), перш ніж господарки виграли його з рахунком 25:23.

Відстаючи на початку третього сету, а також пізніше, «Тенеріфе» відігралася і повела 22:20, і коли «Црвена Звєзда» зрівняла рахунок (23:23) розгорнулася справжня драма. Блок зв’язуючої Аріадни Пріанте врешті-решт вирішив результат сету на користь «синьо-білих» (27-25).

У четвертому сеті команди обмінювалися лідерством. Однак «Црвена Звєзда» врешті-решт відірвалася (20-14), перш ніж шість очок поспіль, набраних «Тенеріфе», змусили вболівальників підскочити, коли рахунок став 20:20. Бразилійка Лінда Коста оформила блок, і на той момент господарки були лише в трьох очках від «золотого сету». Напруга зростала з кожним розіграшем, і в підсумку «Црвена Звєзда» опинилася попереду з рахунком 25:23, забезпечивши собі вихід до 1/8 фіналу.

Місцева команда, все ще далека від того, щоб здатися, розпочала п'ятий сет все ще з великою енергією, але їхні суперниці з Сербії врешті-решт здобули перемогу 15-11, завершивши напружений вечір.