Кубок ЄКВ: «Фенербахче» пробився до півфіналу після переконливої домашньої перемоги
08.02.2024
«Фенербахче»

Стамбульський «Фенербахче» не програв жодного сету в чвертьфінальних матчах проти бельгійського клубу «Маасейк» і завоював путівку до півфіналу чоловічого Кубка ЄКВ з волейболу. Тиждень тому турецька команда здобула перемогу з рахунком 3:0 на виїзді, і повторила той самий результат в середу пізно ввечері на домашньому майданчику, вдруге обігравши своїх суперників у трьох сетах 3:0 (25-20, 25-20, 25-15).

«Фенербахче» vs «Маасейк»

Юний діагональний Каан Гюрбюз став найкращим бомбардиром матчу, набравши 18 очок. У півфіналі «Фенербахче» зіграє з переможцями дербі між польськими клубами «Варта-Заверце» і «Ресовія». Тиждень тому «Ресовія» здобула перемогу в першому раунді цього подвійного матчу з рахунком 3:0.

Господарі розпочали матч у волейбольному залі «Бурхан Фелек Вестель» у такому складі: центральні блокуючі Вахіт Емре Саваш і іранець Махді Джелве Газіані, діагональний Каан Гюрбюз, догравальники болгарин Ніколай Пенчев і голландець Дік Кой, зв’язуючий Мурат Еніпазар, а також ліберо Хасан Єшилбудак і Канер Денгін. Спочатку вони поступалися в першому сеті, але в підсумку вирвалися вперед з рахунком 14:12 і вже жодного разу не втрачали перевагу, врешті-решт вигравши з рахунком 25:20.

У другому сеті дві команди деякий час обмінювалися перевагою, але серія блоків вивела вперед господарів майданчику (17:13). Волейболісти «Фенербахче» зуміли зберегти цю перевагу і виграли сет з рахунком 25:20. Каан Гюрбюз приніс команді останнє очко, і, ведучи в матчі-відповіді з рахунком 2:0, турецький клуб вже забезпечив собі вихід у півфінал. Таким чином, третій сет вже не мав особливого значення, «Фенербахче» грав розслаблено і здобув повну перемогу з рахунком 25:15, на радість 700 пристрасним і галасливим уболівальникам, які були присутні на матчі.