Кубок виклику: «Вісбаден» і «ПАОК» зустрінуться в Салоніках
11.01.2024
«Вісбаден»

«Вісбаден», єдина німецька команда, яка цього року змагається у Кубку виклику ЄКВ, у чвертьфіналі зіткнеться з «ПАОКом» із Салонік, матчі заплановані на 11 та 17 січня.

У листопаді «Вісбаден» обіграв бельгійську «Бево», здобувши дві перемоги (3-1, 3-0). Потім підопічні головного тренера Бенедикта Франка несподівано виграли на виїзді перший матч проти турецького «Галатасарая» з рахунком 3-2. Проте у другому матчі турецькі волейболістки, яких тренує Гільєрмо Наранхо Ернандес, додали у швидкості і здобули перемогу з рахунком 3:2 у Вісбадені – тому був необхідний «Золотий сет». Після 145 епічних хвилин на очах 2100 глядачів господарки майданчику здобули перемогу з рахунком 15:11.

«Вісбаден»

Майбутній суперник німецького клубу, «ПАОК», в 2023 році посів третє місце в Кубку Греції і національній лізі (поступившись афінському «Панатінаїкосу» і пірейському «Олімпіакосу»). У цьому сезоні клуб наразі посідає лише сьоме місце, після 12 зіграних матчів маючи в активі 15 очок (5 перемог, 7 поразок). Востаннє, 7 січня, він вдома зазнав поразки від «Олімпіакоса» з рахунком 0:3. Очолюють турнірну таблицю «Панатінаїкос» (30 очок, 11 перемог, 1 поразка) і «Олімпіакос» (29 очок, 10 перемог, 2 поразки).

«ПАОК»

У Кубку виклику ЄКВ «ПАОК» спочатку здобув перемогу з рахунком 3:1 над кіпрською «Олімпіадою», а потім виграв матч-відповідь з рахунком 3:2. Потім були ще дві перемоги з рахунком 3:0 і 3:1 над чеським клубом «Простейов». У попередньому раунді, як і їхнім суперницям з Німеччини, «ПАОКу» знадобився «Золотий сет», щоб обійти загребське «Динамо». Перемога була переконливою - 15:6, а найкращою бомбардиркою стала американська догравальниця Кешауна Вільямс (16 очок).

«Вісбаден»

З цього сезону за підготовку волейболісток «ПАОКа» відповідає досвідчений 60-річний фахівець Дарко Закоч, який раніше був тренером белградського «Партизана» (Сербія). З 2014 по 2021 рік він працював у румунському клубі «Альба Блаж», що є учасником Ліги чемпіонів, і виграв з ним кілька титулів. З 2010 по 2012 рік Закоч також обіймав посаду головного тренера збірної Румунії.

Домашні матчі «ПАОК» проводить на вражаючій спортивній арені, яка вміщує 8142 глядача.

«ПАОК»

«Той факт, що «ПАОК» нещодавно програв «Олімпіакосу», що посідає друге місце, ні про що не говорить. «ПАОК» вийшов у чвертьфінал Кубка виклику з поважної причини і може добре атакувати. Через гучні імена в складі він є фаворитом у грі з нами, але ми також очікуємо, що матимемо можливості. Коли ми виступаємо найкращим чином, ми можемо грати на їхньому рівні... Ми їдемо до Греції з упевненістю, тому що вже показали, що можемо бути конкурентоспроможними і на виїзді. Вихід до чвертьфіналу - велика честь для клубу. Це будуть круті кілька тижнів не тільки для нас, але і для вболівальників», - зазначив головний тренер «Вісбадена» Бенедикт Франк.

«Вісбаден»

Перший поєдинок між «Вісбаденом» і «ПАОКом» відбудеться 11 січня о 19:00 за київським часом.