Команда «Кальцит» здобула п'ятий поспіль титул чемпіонки Словенії
29.04.2024
«Кальцит»

«Кальцит» з Камніка завоював свій п'ятий поспіль національний титул серед жінок після перемоги над «Марібором»  з рахунком 3:1 у фінальній серії словенської ліги. Місцеві любителі волейболу стали свідками чотирьох п'ятисетових поєдинків і напруженої боротьби за кожне очко, в ході якої команди наполегливо змагалися за звання національних чемпіонок.

«Кальцит» vs «Марібор»

У фінальному поєдинку проти «Марібора» команда з Камніка в підсумку здобула перемогу і відсвяткувала свій п'ятий поспіль і восьмий взагалі титул чемпіонки країни. У сезоні 2023/24 команда «Кальцит» також здобула титул чемпіонки Середньоєвропейської ліги, тоді як «Марібор», хоча й зазнав невдачі в національному чемпіонаті, здобув в минулому сезоні принаймні одну нагороду за свої зусилля, вигравши в березні Кубок Словенії.

«Кальцит»

Догравальниця «Кальциту» і гравчиня національної збірної Маша Пуцель була обрана MVP фінальної серії. Нагороду їй вручив Генеральний секретар Федерації волейболу Словенії Грегор Гумерца.

«Марібор»

Команда «ГЕН-І» з міста Нова Гориця завоювала бронзову медаль, обігравши «Шемпетер» з рахунком 2:1 в серії «кращий з трьох», причому обидва клуби ще більше зміцнили свої позиції серед кращих команд словенського жіночого волейболу за останні роки.