«Кнак» всуху здолав «Модену» у першому фінальному матчі Кубка ЄКВ
29.03.2023
«Кнак Розеларе»

Бельгійці з «Кнак Розеларе» зробили важливий крок до завоювання трофею Кубка ЄКВ з волейболу-2023 серед чоловіків.

У першому фінальному матчі вони здобули перемогу з рахунком 0:3 (21-25, 23-25, 21-25) над італійською «Моденою» і знаходяться всього в одному матчі від завоювання Кубку.

«Кнак» vs «Модена»

Весь матч був напруженим, і в кожному сеті «Модена» була дійсно близька до того, щоб перемогти суперників.

Перші два сети проходили за принципом «очко за очком», і перевага була на боці бельгійців. «Модена» була дуже близька до перемоги над командою з Бельгії наприкінці другого сету за рахунку 23-24 і мала хороший шанс змінити хід гри, але в підсумку саме «Розеларе» завершив на свою користь і цей сет.

Здається, італійці втомилися в третьому сеті і не переслідували «Кнак», як у попередніх двох. З рахунком 21-25 бельгійці здобули впевнену перемогу і знаходиться в набагато кращому становищі для повторного матчу, маючи перевагу у 3 очки.

«Кнак»

Як свідчить статистика, здобути перемогу колективу з Бельгії допомогла трохи краща гра на блоці (три непробивних блоки проти двох у «Модени»). Водночас команда з Італії трохи краще діяла в атаці (43 результативних атаки у «Модени» проти 41 у «Розеларе»; три ейси у «Модени» і один у «Розеларе»).

Матч-відповідь відбудеться наступної середи.