Хорватія кваліфікувалася на чемпіонат Європи серед дівчат до 18 років
12.01.2024
Збірна Хорватії U18

Дівоча збірна Хорватії до 18 років виступить на континентальному чемпіонаті з волейболу цього року у своїй віковій групі. У захоплюючому матчі за золоту медаль проти Словенії на зональному відбірковому турнірі Середньоєвропейської зональної волейбольної асоціації, що проходив в Маріборі, Хорватія зуміла здобути перемогу з рахунком 3:1 і вийти безпосередньо у фінальний раунд.

Збірна Словенії U18

Угорщина піднялася на п'єдестал пошани в Маріборі після перемоги з рахунком 3:1 у матчі за бронзову медаль зі Словаччиною.

В той час як Хорватія пройшла кваліфікацію до фінального раунду чемпіонату Європи, Словенія, Угорщина, Словаччина, так само, як Чехія, яка фінішувала на п’ятому місці, та Австрія, яка закінчила змагання на шостому, продовжать боротьбу у другому раунді кваліфікації, запланованому на квітень цього року. Кіпр та Ізраїль, які посіли сьоме та восьме місця відповідно, вибувають.

Збірна Чехії U18

Кваліфікація MEVZA на чемпіонат Європи серед юнаків до 18 років продовжилася в хорватському Задарі. Юнацькі збірні Словенії, Чехії, Ізраїлю та Австрії дійшли до півфіналу. В першому півфіналі Австрія зіграла з Чехією, а Словенія зустрілася з Ізраїлем.

Боротьбу за вихід у фінал виграли збірні Чехії та Словенії. Матчі за золоту медаль відбудеться у суботу, 13 січня. Переможці забезпечать собі участь у фінальному раунді, який відбудеться пізніше цього року в Болгарії.